Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Pokiaľ chceš zažiť nezabudnuteľnú noc plnú vášne, neboj sa o tom povedať svojmu partnerovi. Aj týmto spôsobom sa staneš dokonalou priateľkou, ktorá bude v posteli dračica.

Ak naozaj túžiš po tom, aby na teba muž nezabudol, buď živá. Pýtaj si, čo tvoje telo potrebuje. Vyvrcholenie, dotyky, bozky, experimentovanie, hrubé slová, no možno aj túlenie a romantiku. Ukáž mu, čo v tebe je, nehanbi sa a nechaj za seba hovoriť svoje telo.

Keď budeš hanblivá a v posteli urobíš len to, čo „musíš“, žiadneho chlapa to s tebou nebude baviť. Muži sú živočíšni, potrebujú vášeň, nové podnety, či skúšanie polôh.

Len vďaka tomu si ho udržíš, pretože ako sa hovorí, dobrý s*x tvorí 5 % vzťahu, no ten zlý tvorí až 95 % vzťahu a problémov. Všetky nedorozumenia a hádky, ktoré budete v budúcnosti riešiť, môžu vždy skončiť pri tom, že váš intímny život je nudný a stereotypný.

Nebuď žienka domáca, ktorá má na sebe celý deň zásteru a pohybuje sa iba v kuchyni. Áno, chlapovi ulahodíš aj tým, no taktiež sa nezabudni premeniť na energetickú bohyňu, s ktorou keď pôjde do postele, zabudne na všetky starosti, povinnosti a stres.

Bude si vychutnávať teba, tvoje predstavenie a to, ako od samej vášne kŕčovito držíš plachtu a zvíjaš sa.

Vďaka tomu, že sa nebudeš hanbiť povedať, po čom v posteli túžiš a budeš sebavedomá, si to tvoj partner užije. Ty si to však užiješ rovnako, lebo dostaneš presne to, o čo si zažiadala. 

Komunikácia je veľmi dôležitá v každodennom živote, no v tom intímnom ešte viac. Keď sa partnerovi otvoríš a budete sa rozprávať o svojich potrebách, nehrozí vám nevera, klamanie a odcudzenie. Práve naopak, vďaka tomu sa vaše puto prehĺbi a obaja sa budete milovať radi a často.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.