Instagram/nastjastasia

V zdravom vzťahu by milovanie nemalo chýbať. Pokiaľ s partnerom dodržuješ niektoré zvyky, milujete sa často a ani po rokoch z vášho vzťahu nezmizla iskra.

Týmito radami sa v posteli môžeš ešte zlepšiť a urobiť zo seba vášnivú bohyňu, po ktorej budú túžiť všetci muži, alebo teda, hlavne ten tvoj už navždy.

Tematické oblečenie

Vyťahaná spodná bielizeň alebo veľké nohavičky, ktoré sa nepáčia ani tebe, nie to ešte tvojmu partnerovi, sú jedno veľké NIE. Do postele sa vždy obliekaj príťažlivo, pretože od toho záleží ďalšia akcia. Odporúčanou je nočná košieľka v červenej, čierne alebo bielej farbe. Taktiež môžeš zvoliť body, kvôli ktorému sa k tebe partner dostane ťažšie. Bude musieť bojovať, a to ho rozvášni.

Buď sebavedomá, nie rozkošná

Možno si myslíš, že muži túžia po dobrej a milujúcej žene. Je to pravda, no len z časti. V posteli chcú muži ženu, ktorá je sebavedomá a ide si za svojím cieľom. Snaž sa byť iniciatívna, a keď sa už príťažlivo oblečieš, prevezmi zodpovednosť za danú aktivitu.

Žiadny jeho nápad neodmietni

Niekedy majú muži naozaj nápady, ktoré sú pritiahnuté za uši. Avšak, keď budeš všetko odmietať, nikam sa neposunieš, nič nové sa nenaučíš a kto vie, možno sa ti mužov nápad nakoniec aj zapáči. Snaž sa byť otvorená novým veciam a pokojne vymýšľaj extravagantné polohy aj ty.

Spriateľ sa s jeho mužnosťou (malým kamarátom)

Môžeme tvrdiť, že väčšina žien sa mužovej pýchy bojí alebo sa pri nej cítia nekomfortne. Existuje veľmi málo žien, ktoré si prácu s ňou užívajú a zbožňujú „nástroj“, ktorý má muž tam dole. Nič sa nedá robiť – na to, aby si bola v posteli perfektná, musíš do tej skupiny žien patriť aj ty. Zo začiatku sa snaž robiť malé kroky, no každý deň posúvaj hranice a snaž sa do toho procesu zamilovať.

Dosiahni úprimné uspokojenie

Pre chlapov nie je nič viac uspokojujúcejšie, než pocit, že odviedli v posteli kvalitnú prácu. Aby si bola bohyňou v posteli, nič nehraj. Hoci by mala cesta k tvojmu pravému uspokojeniu trvať 15 alebo aj 20 minút, nevadí. Užívaj si všetko, čo s tebou robí. Tak dosiahneš explóziu v celom tele.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating