Ak ste aj vy ten typ človeka, ktorému je smutno za horúcimi letnými dňami nezúfajte.  Áno, je pravda, že sa dni skracujú, nastalo chrípkové obdobie a je chladnejšie. No ani kvôli týmto maličkostiam neprestaneme robiť to, čo milujeme.

Ja osobne jeseň milujem. Vlastne každé ročné obdobie. Na jar sa všetko prebúdza. V lete sa teším na dovolenku, opaľovanie, kúpanie v mori. V zime tu máme lyžovanie, nádherný sneh a chytá nás vianočná nálada. No a na jeseň? Čo vás ako prvé napadne? Mňa určite farby. Žltá, hnedá, oranžová, červená. Celá krajina nesie nádych týchto farieb.

Preto som sa rozhodla vidieť túto krásu na vlastné oči. Obliekla som si obľúbené kúsky, ktoré sa dajú ľahko kombinovať. Jednoduché čierne nohavice, s ktorými som veľmi spokojná (čiernou nikdy nič nepokazíš), k tomu basic čierne tričko,  tmavozelenú bomberu, ktorá je teraz veľmi trendy (mala by mať miesto aj vo vašom šatníku) a nakoniec, aby som to aspoň trošku rozbila a  nebolo to iba také obyčajné, jednoduché a vidieť v tom „každú druhú“, sú do zlata sfarbené, veľmi pohodlné tenisky. Tmavozelenú bomberu ďalej vystriedala staroružová vetrovka, namiesto čierneho basic trička je teraz biele tričko.

Po výbere vhodného outfitu už stačí len počúvať ticho a šum lesa, relaxovať, aspoň na chvíľku „vypnúť“.