Photo by Joanna Nix on Unsplash.com

Ak tvoj partner doteraz nerobil tieto veci, nebol to ten pravý. Pretože vzťah nie je založený na tom, kto zaplatí účet v reštaurácii, koľkokrát pôjdete spolu von alebo kto urobil lepšiu vec pre toho druhého. Vzťah nie je o predbiehaní, no o vzájomnej podpore a láske.

Týchto 10 vecí bude tvoj partner robiť, ak to bude ten pravý vzťah:

 1. Bude počúvať čo hovoríš – každé jedno slovo si zapamätá. Zo začiatku budeš prekvapená, no potom ti to príde normálne a zistíš, že v každom peknom vzťahu to tak funguje. Ľudia, ktorí sa ľúbia, počúvajú toho druhého.
 2. Bude sa o teba báť – nezáleží na tom, či pôjdeš len do obchodu, do práce alebo večer na autobus. Bude sa o teba báť či je ráno alebo poobedie. Tým ti ukáže, že mu na tebe záleží a že by bol nerád, ak by sa ti niečo stalo.
 3. Bude ťa chcieť robiť šťastnou – každý deň sa bude pýtať ako sa cítiš a či ti niečo nechýba. Ak áno, bude sa to snažiť napraviť.
  zdroj: Photo by DeMorris Byrd on Unsplash.com
 4. Bude sa snažiť, aby ste neskĺzli do stereotypu – stále bude vymýšľať nové výlety, zážitky, budete spolu chodiť na rôzne akcie a vôbec nedovolí, aby ste sa nudili.
 5. Bude s tebou plánovať budúcnosť – poznáš, že je to ten pravý, ak sa s tebou bude rozprávať o rodine a o dome, ktorý ti postaví. Nemusí to byť zatiaľ nič vážne, no už len to, že o tom prehovorí, je dobré.
 6. Bude ti prejavovať neustále lásku – či už to bude bozk na líce pri odchode do práce, či už to bude objatie, keď to budeš potrebovať alebo to budú úprimné slová „ľúbim ťa“. Nikdy sa pri ňom nebudeš cítiť nemilovaná.
 7. Bude robiť veci, ktoré nemá rád, no máš ich rada ty – aj keď to bude pre neho niekedy ťažké a naozaj sa mu nebude chcieť, pôjde s tebou. Bude ťa chcieť potešiť.
 8. Bude ťa podporovať v tvojich snoch – nech budú akékoľvek, budeš mať od neho podporu a ani na malú chvíľu o tebe nezapochybuje.
 9. Bude pri tebe stáť v tých najťažších chvíľach – nech sa stane čokoľvek, budeš ho mať pri sebe. Ak budeš mať problémy v rodine, ak nebudeš zvládať školu alebo sa budeš rozhodovať o práci.
 10. Neopustí ťa, keď sa budete hádať – pre naozajstného muža, ktorý ťa úprimne miluje nie je hádka prekážkou. Chápe, že si občas dvaja ľudia nerozumejú, no všetko sa dá rozumne vyriešiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating