Máme pre teba skvelé správy. Už čoskoro sa dočkáme tretieho pokračovania mimoriadne úspešných filmov After. Aj keď si myslíš, že už nič lepšie nemôže prísť, tvorcovia filmu nás vždy niečím novým prekvapia, čo dokonale zamotá celý dej. A tento raz to nebude inak.

Po prvom teaseri, ktorý bol zverejnený na deň sv. Valentína, uzrel v týchto dňoch svetlo sveta aj oficiálny trailer. Ak si sa už po spomínanom teaseri tešila, tak teraz sa tvoje pocity ešte znásobia. After We Fell bude o láske, vášni, ale aj o problémoch.

Tessa sa bude musieť rozhodnúť, či odíde do Seattlu, kde bude mať dobrú prácu, no Hardin tam okrem nej nebude mať nič. On zase dúfal v to, že sa po promóciách presťahujú do Londýna.

A aby toho nebolo málo, na scéne sa objaví nový muž, ktorý Tesse trochu pomotá hlavu. Určite si pozri trailer, pretože sa máme na čo tešiť. A čo je ešte lepšie, nebudeme musieť čakať ani veľmi dlho.

Premiéra tretieho pokračovania je plánovaná na 30. septembra tohto roka. Čo myslíš, ako to medzi nimi teraz dopadne? Vydrží ich láska všetky ďalšie nástrahy?

Zdroj: YouTube/Voltage Pictures

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.