Slobodné túžia po vzťahu a zadané ženy občas myslia na to, aké by to bolo byť single. Avšak ani na jednej skupine žien nie je nič zlé. Všetko je ako má v danej chvíli byť. Dôležité je byť šťastná a užívať si svoj „stav“. Byť single znamená pre teba tak veľa pozitív. Užívaš si ich všetky?

Môžeš sa naplno venovať svojim koníčkom

Nikto ti nebráni robiť, čo chceš a po čom túžiš. Vo vzťahu by si sa občas musela obmedzovať a voľný čas deliť medzi dvoch.  Nehovoriac o tom, že sa stáva, že partner nemusí mať pre všetky tvoje záľuby pochopenie. Byť single znamená mať všade dvere otvorené – chceš v stredu večer cvičiť jógu a vo štvrtok večer ísť na kurz španielčiny? Nech sa páči!

Sebazdokonaľovanie

Keďže máš pre samú seba dostatok času, najlepšie ako ho môžeš využiť je posúvať sa ďalej. Vo svojich vedomostiach, znalostiach a k vysneným cieľom. Čítaj knihy, choď na kurz, po ktorom túžiš, cvič, spoznávaj svet. Využi svoju slobodu k tomu, aby bolo z teba lepšie ja.

Zážitky s kamarátkami

Na svoje kamošky máš času koľko len chceš. Nikto ti „neradí“ s kým by si sa mala alebo nemala priateliť, a kde by s nimi ísť nemala. Spoločné výlety, víkendové párty alebo iné spoločné aktivity, to sú veci, ktoré upevňujú vaše priateľstvo. Navyše na vaše zážitky budete ešte dlho spomínať.

Sama si riadiš svoj harmonogram

Doslova ideš kam chceš a kedy chceš. Nemusíš brať ohľad na to, že čakáš na partnera, kým sa vráti domov. Nemusíš robiť v programe žiadne kompromisy. To je sloboda. Vnímaš ju?

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.