pastelové oblečenie
Instagram/preeti0111/jankatopanka/sona.machy

Letné obdobie je v plnom prúde a aj dovolenky naberajú čoraz viac na obrátkach. Niektoré z nás ich majú dokonca za sebou. Nech je tomu už akokoľvek, stále sú pred nami slnečné a teplé dni. A čo tak leto v pastelových farbách?

Na trendy outfity počas týchto teplých mesiacov je naozaj priestoru viac ako dosť. Navyše toto leto praje farbám. Nie je dôvod to nevyužiť, a preto dnešnou témou budú tie pastelové. Sú jemné, nadčasové a zároveň ľahko zapadnú do akéhokoľvek štýlu. V prípade, že takéto kúsky vo svojom šatníku ešte nemáš alebo premýšľaš nad nejakými novými, inšpiruj sa naším výberom.

Ktorú pastelovú farbu máš najradšej ty?

Zažiar v ružových pastelových

Určite dávno neplatí, že ružová pristane len tým najmenším princeznám. Aj kráľovné dokážu zažiariť v tejto farbe a zároveň pôsobiť štýlovo. Nemusí ísť pritom len o šaty alebo elegantné kúsky oblečenia. Pokojne stav aj na športový komplet, ktorý vyzerá viac ako skvelo. Čo povieš?

Modrá je dobrá

Nie nadarmo sa hovorí, že modrá je dobrá. Túto farbu vídať na náš ženách čoraz viac. Prečo nie, vyzerá veľmi dobre na každej, ktorá si ju dopraje. Navyše, výborne sa kombinuje s akoukoľvek inou (aj pastelovou) farbou. Ak je tvojim favoritom, určite si toto leto vyčaruj outfit práve s týmto odtieňom aj ty a očaríš všade, kam sa vyberieš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista