CCC x Jenny Fairy
CCC x Jenny Fairy

Nech hrá aj v tebe! Pri každom jednom kroku udržiavajt boky v HOT pohybe a dobrú náladu šír podobne, ako najnovšia móda, ktorá ovláda ulice! Uži si jesenné trendy naplno.

Baví ťa to, čo vidíš aktuálne v obchodoch? Všetky milovníčky farieb, vzorov, divokých strihov, odhalených brušiek, širokých nohavíc, flitrov, pierok a obliekania sa v štýle „všetko je dovolené“ si v jesennej a zimnej sezóne prídu na svoje!

Keď tvoj šatník doteraz ponúkal len obligátnych „50 odtieňov sivej“, rozbi tento monotematický koncept a naplno si vychutnaj sezónne úlety. Nepochybujt o tom, či ich budeš vedieť nosiť! Jasné, že áno!

CCC x Jenny Fairy
zdroj: CCC x Jenny Fairy

Hot, hot, hot!

Nie, ani tvoja konfekčná veľkosť nehrá rolu. To, čo je in, si môžeš dovoliť, lebo si IN v prvom rade vo svojom krásnom a zdravom tele!

Nové jesenné modely najobľúbenejšej kolekcie influencerov – Jenny Fairy ťa doslova vynesú do nebies. Vďaka nekonečným masívnym podpätkom a výrazným platformám sa v žiadnom prípade nebudeš musieť držať pri zemi. 

V členkových čižmách či mokasínach na mega vysokých podpätkoch pretancuješ hoci aj celú noc a ohúriš dlhými nohami, ktoré vykúzliš pomocou zvonových nohavíc. 

CCC x Jenny Fairy
zdroj: CCC x Jenny Fairy

Jesenné trendy v kampani

V najnovšej kampani CCC, ktorá sa vzťahuje ku kolekcii topánok a doplnkov Jenny Fairy toto posolstvo stelesňujú modelky všetkých veľkostí. Oliviu Vinten, Jordan Daniels, Janet Chinyere Jumbo, Vakare Steputyte a jeden zo symbolov body positive modelingu Palomu Elsesser, zachytil objektív francúzskeho fotografa Nickolasa Lorieuxa – ako inak, než v pohybe!

Paloma Elsesser sa objavila už aj v kampaniach značiek zvučných mien ako Fendi či Lanvi. Patrila jej aj jedna z tituliek svetoznámeho magazínu VOGUE. 

CCC x Jenny Fairy
zdroj: CCC x Jenny Fairy

Kampaňové video, ktoré zachytáva modelky v outfitoch s výrazným akcentom roku 2000 pochádza z dielne Alvara Coloma, ktorý má na konte kampane pre značky ako Burberry či Louis Vuitton.

Nachystaj si dosť vysokú poličku a dopraj si v tejto sezóne aspoň jedny ultra-trendy topánky od CCC, ktoré ťa budú baviť až do zimy. Vychutnať si život na vysokej nohe nikdy nebolo jednoduchšie. 

Vyberaj v e-shope CCC, v kamenných predajniach. Skôr, než za svoj vyvolený kúsok zaplatíš, nezabudni sa zaregistrovať do Klubu CCC a nazbierať body, ktoré ťa privedú k personalizovaným výhodám.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieSom_fashionista