Rebel Wilson vo filme Senior Year
Instagram/rebelwilson

Váž si život a to, čo máš

Život by si si mala viac vážiť a tešiť sa z toho, čo ti prináša. Nikdy nevieš, kedy sa to môže zmeniť a ty napríklad skončíš roky pripútaná k nemocničnému lôžku. Alebo prídeš o milovanú mamu, ktorú si nepočúvala tak, ako by si možno chcela.

To, čo si mala, si uvedomíš až potom, keď to stratíš. Možno nemáš všetko, po čom túžiš, ale radosť by si mala mať aj z maličkostí. Veď vieš, ako sa zvykne hovoriť – komu málo nestačí, tomu veľa netreba.

Obľúbenosť nie je všetko

Stephanie túžila len po jednom – po popularite. Kvôli tomu bola schopná sklamať aj ľudí, ktorým na nej záležalo a pritom si to vôbec ani neuvedomovala. Obľúbenosť ale nie je v živote najdôležitejšou, a aj keď si myslíš, že máš množstvo kamarátov, ktorí k tebe vzhliadajú, nemusí to tak byť. Iba sa chcú baviť s niekým, kto je „lepší“ než oni.

Kvalita priateľov nad kvantitou

Môžeš sa baviť aj s celou školou, no keď dôjde na nejaké problémy, ostaneš úplne sama. Z toho dôvodu by si si mala vážiť priateľov, ktorí tu pri tebe stoja, aj keď ich je málo. Kvalita v takomto prípade výrazne prevyšuje kvantitu a čím skôr si to uvedomíš a pochopíš to, tým šťastnejšia môžeš v živote byť.

Môžeš vidieť, ako pekne schudla

Na záver nemôžeme opomenúť ani fakt, že herečka Rebel Wilson vyzerá super. Predvedie sa ti vo viacerých outfitoch, kde môžeš vidieť, že naozaj schudla a pristane jej to. Môže sa ti stať dokonca motiváciou, že keď sa chce, všetko sa dá.

Tak čo, plánuješ si novinku kuknúť? Alebo ak si ju už videla, čo na to hovoríš?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife