Dominika Cibulková s rodinou

Dominika Cibulková má každým dňom bližšie k termínu pôrodu. Na Instagrame prezradila, kedy sa ten krásny okamih udeje. Už dokonca vo veľkom nakupuje aj výbavičku pre bábätko. Zvolila ružovú či modrú farbu? 

Už sa to pomaly blíži, no stále nechce prezradiť pohlavie bábätka. Zdalo sa, že sa pred niekoľkými týždňami preriekla a nechtiac povedala, čo čaká. Bývalá elitná tenistka to však chce oficiálne prezradiť až na februárovej baby shower, ktorú chystá pre kamarátky. Dovtedy si môžeš i staviť, či to bude chlapček alebo dievčatko.

Dominika Cibulková s rodinou
zdroj: Instagram/domicibulkova

Cibulková sa pripravuje na pôrod

Určite vieš, že Dominika je okrem „tenistky na dôchodku“ a influencerky ešte aj podnikateľka. V centre Bratislavy má vlastný obchod s detským oblečením a práve tam si bola dnes nakúpiť, s čím sa pochválila na Instagrame. Vo veľkom sa už totiž pripravuje na pôrod svojho druhého bábätka.

Ak si si ale myslela, že prostredníctvom farby výbavičky opäť akosi nechcene prezradí pohlavie bábätka, mýlila si sa. V stories na jej sociálnej sieti neuvidíš ani ružovú a ani modrú. Zvolila neutrálne farby – bielu, sivú a béžovú.

Dominika Cibulková v obchode
zdroj: Instagram/domicibulkova

33-ročná extenistka však na Instagrame prezradila, kedy bude rodiť. Bruško už má poriadne vypuklé, takže sme predpokladali, že to príde už čoskoro. Konkrétne sa tak stane v marci.

Cibulková nákupy
zdroj: Instagram/domicibulkova

Čo si myslíš? Bude mať Jakubko sestričku alebo bračeka? Tipla si si už v stávkovej kancelárii, s ktorou Dominika spolupracuje?

Zdroj: Instagram/domicibulkova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News