unsplash.com

Nevedno, kam sa podelo všetko, čo medzi nami bolo, ale ak poznáš odpoveď, vieš, kde bývam. Rada sa dozviem odpoveď.

Rada sa dozviem, kam zmizli všetky tie chvíle, keď sme sa náhodne stretli v autobuse. Napriek tomu, že naše spoločné cesty trvali tak krátko, zakaždým mi pripadalo, akoby sme sa rozprávali hodiny. A vždy sa bolo o čom rozprávať. Až som ľutovala, že necestujeme niekam ďalej…

Rada sa dozviem, kam odišli momenty, keď sme si navzájom želali všetko najlepšie k narodeninám. Doposiaľ si pamätám, ako si mi daroval bielu čokoládu, ktorú z duše nenávidím, ale ja som sa na teba usmiala a objali sme sa. Nezjedla som ju, ale bola pre mňa špeciálna, lebo bola od teba.

Rada sa dozviem, či si už zabudol na všetky naše zážitky s partiou, ktorej súčasť si tvoril aj ty. S partiou, z ktorej si dobrovoľne odišiel. Či už tábor, oslavy sviatkov, párty, alebo len také spontánne chlastačky u niekoho doma. Veď nám bolo dobre, nie?

A ty si nám všetkým povedal zbohom…

zdroj: pinterest.com

Rada sa dozviem, ako si to vtedy pred rokmi myslel, keď si mi hovoril, že ma chceš a ja som ti povedala nie, pričom o týždeň si už chodil s inou. Bol si taký frustrovaný z toho, že nikoho nemáš, alebo som ti reálne zlomila srdce?

Vieš, pravdou je, že je toho veľa, čo by som sa chcela dozvedieť.

Vlastne ani neviem, či to, čo bolo medzi nami, bolo priateľstvo alebo aký druh vzťahu sme medzi sebou mali. Mala som ťa však rada a to bolo vecou, na ktorej záležalo najviac. Znamenal si veľa nielen pre mňa, no tiež aj pre ľudí, ktorým si údajne nikdy nechcel ublížiť. Hups, stalo sa. Očividne ti to je jedno.

zdroj: pexels.com

Ako hovorím, existuje veľa slov, ktoré by som ti chcela adresovať. Ale ako som ťa uvidela naposledy a naše pohľady sa stretli,  uvedomila som si, že všetky moje otázky či dotazy ostanú nezodpovedané. Pri tom dlhom pohľade, ktorý sa neukončil ani obyčajným pozdravom, som vytušila, že svoje odpovede nikdy nedostanem.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife