Verila by si tomu, že film Sám doma bol vydaný v roku 1990? Aj napriek tomu si ho pozrieme každé Vianoce a je nám jedno, že všetky hlášky a scény z filmu poznáme naspamäť. Kevin k zimnému a sviatočnému obdobiu jednoducho patrí.

Po tridsiatich rokoch sa teraz dočkáme novej verzie filmu s názvom „Home Sweet Alone“ a budeš si ju môcť pozrieť oveľa skôr, než by si čakala. Bude to už 12. novembra, čo je o necelý mesiac a premiéra bude exkluzívne na Disney+.

Určite si pozri trailer, ktorý zverejnila spoločnosť 20th Century Studios na svojom YouTube.

Ako môžeš vidieť, príbeh aj celá zápletka bude rovnaká, ako poznáme z originálneho filmu. Tešiť sa môžeme na nového chlapca, ktorý si pre zlodejov pripraví nové a originálne pasce. Zaiste ti ako prvá napadla otázka, či sa v pokračovaní objaví aj pôvodný Kevin, a teda herec Macaulay Culkin.

V traileri ho nevidno a dôvod je jednoduchý. Vo filme sa, bohužiaľ, neobjaví. Sám to potvrdil aj na svojom Twitteri, pretože ho ľudia zahltili otázkami, či si v pokračovaní zahrá. Všetkým ale poprial veľa šťastia.

Ak si však pozerala trailer pozorne, možno si si všimla jednu postavu, ktorá pochádza práve z pôvodného filmu. Ide o Buzza McCallistera, teda Kevinovho brata, s ktorým spočiatku nemal najlepší vzťah. Podľa videa sa mu v živote pošťastilo a stal sa policajtom. Iní pôvodní herci by sa v novom pokračovaní nemali objaviť.

zdroj: YouTube/20th Century Studios

Tešíš sa na nový film „Home Sweet Alone“ alebo si myslíš, že klasika je len jedna a nemala by byť nahrádzaná niečím iným?

Zdroj: YouTube/20th Century Studios & Twitter/Macaulay Culkin

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.