Matúš Kolárovský a Nela Pocisková
Instagram/matuskolarovsky/pociskova.nela

Že sa dajú dokopy práve títo dvaja, to by čakal len málokto. Matúš Kolárovský alias Yael má ku krásnym a šikovným ženám blízko. Jeho srdce si však ukradla iná žena, než tá, ktorá mu porodila dcérku. No speváčka Veronika Nízlová nie je jediná, ktorá sa s ním zblížila. Veľká novinka sa teraz prevalila na Instagrame.

Mladý spevák je už dlhšiu dobu šťastne zadaný. Svoju lásku našiel v kráske menom Nikola Baranová. Tá sa ale musí o jeho srdce deliť aj s jeho dcérkou menom Nea, o ktorú sa stará práve Twiinska. Yael sa snaží vžiť do úlohy otca, no popri tom sa zameral aj na svoju kariéru, ktorá mu sľubne odštartovala.

Práve vďaka svojmu talentu vydáva nielen vlastné songy, ale radi si ho na spoluprácu pozývajú aj ostatní umelci. Najnovšie sa spojil so speváčkou, ktorú by hádal len málokto. Samozrejme, ide o pracovné zblíženie sa.

Svoj nový song aj s videoklipom totiž chystá Nela Pocisková. Pieseň by mala niesť názov Magnet a na feat si zavolala práve Matúša. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na spojenie týchto dvoch umelcov, ktoré by zrejme nikto nečakal. Ako to pri natáčaní vyzeralo, si môžeš pozrieť v našej fotogalérii nižšie. Nová skladba bude vonku už 3. júla.

Kolárovský a Pocisková na natáčaní videoklipu

Zdroj: Instagram/pociskova.nela

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News