Dvojité rande

Chcete ísť s kamarátkou na dvojité rande a neviete, čo vymyslieť, aby ste sa zabavili aj vy a aj vaše polovičky? Prinášame vám 6 nápadov na dokonalý program, ktorým rozhodne nič nepokazíte. Naopak, u chlapov si iba šplhnete a všetci štyria sa zabavíte.

Bowling

Jednoznačne perfektnú zábavu zažijete na bowlingu. Keďže budete štyria, ešte si môžete vytvoriť aj dva tímy, ktoré proti sebe budú súperiť. Bowlingové centrá dnes nájdeš na každom kroku.

Takýto program vás dokáže dokonale stmeliť nielen ako pár, ale aj ako priateľov. Alebo sa môžete rozdeliť do tímov, ktoré budú tvorené z chlapov a žien. Tak možno zažijete ešte viac zábavy.

Nápady na dvojité rande
zdroj: Instagram/studio300bowling

Športový zápas

Lákavé nielen pre chlapov, ale aj pre dievčatá. Hokejový či futbalový zápas vaše polovičky veľmi poteší. Zažijú perfektný športový zážitok a ešte si u nich aj šplhnete. Uvidíte, že do toho budú úplne zažratí a výborne si to užijú.

A aj keď vy baby nepoznáte pravidlá týchto športov, nepochybne sa super zabavíte. Dokonca sa jedným očkom môžete pokochať aj peknými vyšportovanými telami hokejistov či futbalistov.

Lula Almaksus
zdroj: Instagram/llnzz

Takto športový zápas sa dá zorganizovať aj z opačnej perspektívy. Skúste si spraviť nejaký turnaj medzi sebou. Choďte niekde na ihrisko, kde si ako dvojice proti sebe zahráte futbal. V zime možno hokej. A nepochybne počas toho zažijete kopec zábavy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating