V piatok večer televízia Markíza odvysielala prvú epizódu druhej série Svadba na prvý pohľad. Ide o experiment, v ktorom odborníci na základe vedy vyberú dvoch ľudí, ktorí sú pre seba stvorení. Tí sa stretnú prvý raz až pred oltárom.

Už prvá séria vzbudila u divákov veľkú dávku kritiky, pretože si mysleli, že to bolo všetko fingované a boli tam nasadení herci. Bohužiaľ, ani jednému z troch párov vzťah po skončení šou nevydržal a vybrali sa svojimi vlastnými smermi.

V najnovšej epizóde sa pred oltár postavili Diana a Michal. Na prvý pohľad dvaja mladí sympatickí ľudia, ktorí sa k sebe veľmi hodia. Reakcie na túto reláciu však rozdelili ľudí na dva tábory. Polovica si myslí, že ide o príjemný oddychový program, pri ktorom konečne zabudli aspoň trochu na problémy, no druhá časť to berie za nezmysel.

„Konečne som sa odreagovala a konečne program, pri ktorom som sa usmievala celý čas. Nech to dopadne akokoľvek, nech si každý myslí o tom, čo chce… konečne niečo iné v tejto d*bnutej dobe,“ znie jedna z pozitívnych reakcií na facebookovej stránke TV Markíza.

Na druhej strane sa objavilo množstvo posmešných komentárov, že im to určite dlho nevydrží a rozídu sa hneď, ako sa vrátia zo svojej svadobnej cesty. Čo si o tom myslíš ty? Sledovala si? Myslíš, že im to vydrží?

zdroj: Instagram/tvmarkizaofficial

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.