Po 25 rokoch od prvej epizódy sme sa dočkali spomienkovej časti jedného z našich najobľúbenejších seriálov. Friends Reunion patril v posledných dňoch jednoznačne k najsledovanejším dielam a niet sa čomu čudovať. Každý chcel vidieť, ako dnes herci vyzerajú. A práve oni si prišli počas natáčania na kráľovské peniaze, uviedol portál Hollywood Reporter.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry a Matt LeBlanc dostali podľa zdrojov portálu naozaj závideniahodný honorár.

Za niekoľko dní natáčania malo na ich účtoch pribudnúť niečo medzi 2,5 až 3 milióna dolárov. Môže sa teda naskytať otázka, či to neurobili len kvôli peniazom, keďže celú spomienkovú časť odkladali tak dlho?

V porovnaní s tým, čo herci z Priateľov zarábali za bežné epizódy, je to pekne navýšená čiastka. Portál Style Caster prezradil, že napríklad za jednu časť v tretej sérii zinkasovali okolo 75-tisíc dolárov. Pribúdajúcimi sériami sa toto číslo stále navyšovalo. V štvrtej sérii zarábali 85-tisíc dolárov za epizódu, v piatej sérii 100-tisíc a v 6. sérii 125-tisíc.

V siedmej a ôsmej sérii si prilepšili ešte viac, pretože za jednu epizódu dostali až 750-tisíc dolárov. V posledných dvoch sériách sa už dostali na čiastku jeden milión dolárov len za jednu časť seriálu. Keď si to vynásobíš počtom všetkých vydaných dielov, na ich účtoch sa nezbieral hotový majland.

Samozrejme, že peniaze nie sú všetko a nielen fanúšikom, ale aj samotným predstaviteľom išlo určite viac o to, že sa mohli znovu stretnúť. Ak si už Friends Reunion videla, určite teda vieš, že film bol plný emócií. A je to predsa úplne normálne. Nestali sa z nich len hereckí kolegovia, ale aj priatelia v skutočnom živote.

Zdroj: Hollywood Reporter & Style Caster

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.