Nie vždy všetci podvádzajú, no niekedy je to častejšie, než by si povedala. Keď sa teda jedno zo znamení rozhodne podvádzať, urobí to pre tento dôvod:

Baran

Máš strach, že by si celý život skončila len s jedným. Flirtuješ s inými a obviňuješ z toho partnera.

Býk

Vo vzťahu miluješ len napoly, druhou polovičkou srdca miluješ niekoho iného. Preto podvádzaš, nevieš byť úplná s jedným človekom.

Blíženci

Pretože rozmýšľaš len o sebe a nikdy ti nie je trápne, ak ideš s niekým iným von, dokým to nevie tvoj partner. Skús byť menej sebecká a dívať sa aj na ostatných.

zdroj: Photo by Allef Vinicius on Unsplash.com

Rak

Nasleduješ svoje srdce namiesto rozumu. Do vzťahu si išla len preto, pretože si sa šialene zamilovala, no láska to nie je. Máš nutkanie podvádzať, lebo stále hľadáš pravú lásku.

Lev

Nechceš pri sebe niekoho nastálo a moc blízko. Vybrala si si podvádzanie, pretože je to pre teba menej bolestivé, ako keby si mala byť podvádzaná ty.

Panna

Pretože sa chceš zabaviť prostredníctvom nevinných správ a telefonátov. Niekedy nechceš, aby sa to stalo, ale nevieš to zastaviť.

Váhy

Pretože sa cítiš vo vzťahu neistá. Nevieš čo ti môže ponúknuť tvoj partner a nevieš na čom si.

zdroj: Pixabay.com

Škorpión

Cítiš sa byť väzeň vo svojom vlastnom vzťahu. Nechceš aby ťa niekto držal v „zlatej klietke“ a tak si si zvolila túto cestu, aby si na chvíľu cítila voľnosť.

Strelec

Chcela si len sex a nakoniec z toho vznikol vzťah. Nebolo to nič emocionálne, len fyzické. Podvádzaš, pretože to pre teba nie je láska a nič to pre teba neznamená.

Kozorožec

Pretože vieš, že tvoj partner ťa nikdy nemiloval. Necítiš sa pri ňom tak, ako pri tvojom milencovi.

Vodnár

Pretože si myslíš, že tvoj partner ťa dostatočne necení. Nevšíma si nič, čo pre neho robíš a čo si schopná urobiť. Hľadáš teda ocenenie niekde inde.

Ryby

Pretože si zvedavá akí sú ostatní muži. Vždy ťa lákalo dobrodružstvo a nie len stereotypný vzťah.

Komentáre