instagram.com/jasmina_alagic

Baby boom v slovenskom šoubiznise je v posledných mesiacoch na maxime a do klubu čerstvých mamičiek pribudla aj moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská. Spolu so svojím manželom Rytmusom pravidelne pridávajú na sociálne siete fotky so svojím synčekom Sanelom, ktorý je naozaj rozkošný.

Jasmina doteraz veľmi nehovorila o pocitoch z materstva, ktoré každá žena prežíva úplne inak. Asi všetky sa ale zhodnú v tom, že keď sa stanú matkami, ich život sa zmení. K lepšiemu či horšiemu? To musí každá žena posúdiť zvlášť, no pre väčšinu sa bábätko stane zmyslom ich života.

Ako to je práve u Jasminy? Na svojom Instagrame sa trochu rozpísala a opísala svoje pocity, ktoré v týchto dňoch prežíva. „Nebola som z tých žien, ktoré už tehotné každý deň plakávali a pomedzi slzy hovorili, aký zázrak sa im stal a ako veľmi to maličké už teraz milujú a ako im už len to tehotenstvo zmenilo život a podobne. Vôbec. Tešila som sa veľmi, že budeme mať bábo, v dnešnej dobe kedy mam pocit, že to už naozaj nie je také jednoduché, cítila som obrovskú vďaku,“ rozhovorila sa šťastná mamička.

Jasmina priznala, že nemala pocit, že jej život dostane konečne zmysel a keď takúto vetu vyslovili tehotné ženy, nerozumela tomu. Teraz sa však cíti absolútne naplneno. „Je to akoby celý život tento kus nás tu niekde okolo mňa bol a teraz konečne mám možnosť byť sním aj fyzicky. Akoby mi odjakživa „patril“, len sme museli všetci počkať na ten správny čas, aby tu aj reálne bol. Aj ja, aj on aj jeho tato❤️“ 

Jej celú osobnú spoveď si môžeš prečítať na jej Instagrame. My však musíme uznať, že materstvo jej veľmi prospieva a každým dňom vyzerá čoraz lepšie.

View this post on Instagram

Keďže som zakliesnena pod malým ktorý na mne spí mam čas.. Byt v tichosti samozrejme a písať status. Iba som sa trosku chcela podeliť so svojimi pocitmi. Nebola som z tých žien ktoré už tehotné každý deň plakavali a pomedzi slzy hovorili aký zázrak sa im stal a ako veľmi to malicke už teraz milujú a ako im už len to tehotenstvo zmenilo život a podobne. Vôbec. Tešila som sa veľmi že budeme mať babo, v dnešnej dobe kedy mam pocit ze to už naozaj nieje také jednoduché cítila som obrovsku vďaku. Nemala som však pocit ze môj život konečne dostane zmysel pretože sa priznám ze častokrát keď som tehotné ženy počula hovoriť túto vetu nerozumela som tomu. Ved môj život ma zmysel od kedy sa poznám🤷‍♀️ Nerobila som si dieťa pretože som "potrebovala" niekoho kto ma urobí šťastnou, túžila som po dieťati s mojim mužom aby sa k tomu dokonalému životu k nám mohol pridať niekto tretí. Aby som mu mohla ukázať šťastie ja, pretože (klopem si) ho mam na rozdávanie! A zrazu tu je a ja žijem ďalej šťastne a krásne ako pred ním s jedným "malým" rozdielom ktorý neviem pochopiť ale je to tak. Cítim sa absolútne naplneno. Je to akoby celý život tento kus nás tu niekde okolo mňa bol a teraz konečne mám možnosť byť sním aj fyzicky. Akoby mi odjakživa "patril" len sme museli všetci počkať na ten správny čas aby tu aj reálne bol. Aj ja, aj on aj jeho tato❤️ A od vtedy mam chuť si kupovať podprsenky s oveľa väčším obvodom pretože sa mi hrudník zväčšuje obrovskou rýchlosťou nie kvôli tej malej mliekarničke ale kvôli tomu rapídne sa zväčšujúcemu srdcu ktoré rastie priamo úmerne s láskou k nemu. A poviem Vám ze väčšiu rýchlosť nepoznam🙏 Idem si utriet slzu z líca, slinu z ruky a veriť ze rodinné prípady netvraju veľmi dlho pretože ovládač je na druhej strane postele🤦‍♀️ Pekný večer 😘

A post shared by Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic) on

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News