Tvoj partner v prírode
Pexels/Arina Krasnikova

Byť tou druhou nechce žiadna žena. Keď zistíš, že tvoj partner má druhú ženu a teba podvádza, zlomí ťa to. Človek, ktorého miluješ, miluje niekoho iného. Môže táto veta bolieť viac? Asi nie.

Keď má tvoj partner ešte jednu ženu, nie je to správne. V prvom rade by sa s ním o tom mala porozprávať. Muž nepodvádza bezdôvodne. Možno mu vo vzťahu s tebou niečo chýbalo, možno sa cítil odstrčený, nevypočutý, nedocenený, možno chcel vyskúšať niečo nové, alebo sa z jeho strany vyparila láska.

Nech je dôvod akýkoľvek, mala by si to vedieť. V tejto situácii je najhoršia nevedomosť. Úprimná pravda je, že nevedomosť a žiadna komunikácia spôsobí viac problémov, ako samotná nevera.

Pár sa o seba opiera chrbtom
zdroj: Pexels/Creation Hill

Keď má tvoj partner ešte jednu ženu, môže ti to zraziť ego na úplne dno. Odrazu sa môžeš cítiť menejcenne, lebo si budeš myslieť, že žene s vysokou hodnotou by sa to nestalo. To však nie je pravda. Každá žena môže zistiť, že jej chlap má aj „bokovku“.

Chyba nie je v žene, ale v mužovi, lebo nedokáže udržať svoje pudy pod kontrolou. Vyspelý a charakterný muž vie, že jedna žena stačí. Vie, že nemusí milovať milión žien, ale stačí mu, ak miluje jednu na milión spôsobov.

Úprimná pravda je, že chlapa, ktorý má ešte jednu ženu, by si mala opustiť. Keď si len tá druhá, znamená to, že si ťa neváži, má ťa len na vyplnenie voľného času a robí si z teba žarty (tak, aby si o tom nevedela). Ty si ale zaslúžiš muža s veľkým M. Takéto, ktorý ťa nepodvedie, aj keď na to bude mať príležitosti. Takéto, ktorý bude mať oči len pre teba. Takéto, pri ktorom sa nikdy nebudeš cítiť ako niečo menej.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating