Pexels/Andrea Piacquadio
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Stalo sa to opäť. Vyspala si sa s mužom, ktorý si zobral tvoje telo a potom odišiel. Prišiel sa k tebe len uspokojiť a keď dostal to, čo potreboval, nemal dôvod zostávať.

Pravda je taká, že on ani neuvažoval o tom, že zostane. Vedel, že si ľahká korisť a podľahneš mu. Chodí za tebou pravidelne, pretože pre neho predstavuješ istotu. Ty sa s ním vyspíš vždy, pretože ťa namotal a úplne pohltil. Jeho pohľad, oči, vlasy, telo. No nie si povrchná. Najviac ťa na ňom priťahuje jeho myseľ, ktorá ale patrí inej. Tej, ktorá je nedostupná a preto chodí za tebou.

To by sa možno nestalo, ak by si s tým počkala. Nedala mu hneď, no najprv by si ho nechala o teba bojovať. Chlap má v sebe od vrodený pud loviť.

Napriek tomu, že teraz ležíš v posteli sama, si smutná a nevieš, čo by sa stalo, ak by si reagovala inak. Urobila si v tej chvíli to, čo si považovala za najlepšie. Nemala by si ľutovať nič, pretože ak by ťa úprimne miloval, neopustil by ťa ani v situácii, keby si sa ním vyspala na prvom rande v prvej minúte.

Pamätaj si, že svojím odchodom ti dáva šancu na to, aby si našla lepšieho a zodpovednejšieho muža, než je on. Takého, ktorý ťa po spoločnej noci neopustí.

Pravdou je, že potrebuješ muža, ktorý si ťa po spoločnom milovaní pritúli a nepustí. Ktorý ti bude každý deň dokazovať, čo pre neho znamenáš a ako si ťa váži. Ktorý sa bude usilovať o to, aby si dosiahla v posteli viac vrcholov, než on. Ktorý ťa bude milovať bez ohľadu na to, či sa s ním vyspíš na prvom rande alebo budeš čakať až do svadby.

Muž, ktorý ťa po spoločnej noci opustí, je len sukničkár a záleží mu iba na sebe. Pravá láska myslí najprv na ostatných, až potom na seba.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating