Tieto slová sa ti možno nebudú čítať najľahšie, ale je dobré ich vedieť, aby si sa prípadnému rozchodu mohla vyhnúť. 

Baran

Môže za to tvoj temperament. Si vášnivá osoba a všetko veľmi prežívaš. Po častých hádkach s tvojim priateľom sa začneš cítiť unavená a rozhodneš sa, že to ukončíš.

Býk

Tvoja tvrdohlavosť ťa robí silnou, no zároveň kvôli nej prídeš o svojho priateľa. Tvoj partner sa bude snažiť robiť kompromisy, no ty o tom nebudeš chcieť ani počuť.

Blíženci

Máš veľmi spoločenský život a tvoj partner sa začne po čase cítiť zanedbávaný. Bude si myslieť, že je len jeden z ľudí, ktorí ti musia robiť spoločnosť.

zdroj: unsplash.com

Rak

Si občas príliš citlivá a emotívna. Stratíš svojho partnera tým, že všetko čo ti hovorí, budeš brať vážne a robiť z toho drámu.

Lev

Tvoja sebadôvera je veľmi atraktívna, no tvoja egoistická povaha môže viesť k tomu, že tvoj partner bude frustrovaný a bude sa cítiť vo vzťahu tak zle, až odíde.

Panna

Si občas veľmi… svojská. Tvojmu partnerovi to zo začiatku nebude vadiť, no po čase mu to bude doslova prekážať a nezvládne vzťah s tebou.

Váhy

Aj keď si veľmi očarujúca, nebude to stačiť. Táto príťažlivosť vyvažuje to, že si nestála a prelietavá. S nikým dlho nevydržíš a tak po chvíli odídeš aj od tvojho priateľa.

Škorpión

Si príliš opatrná a potrebuješ čas, aby si niekomu dôverovala. Lenže niekedy si dávaš poriadne načas, tvoj partner sa bude cítiť pasívny, a tak odíde.

zdroj: unsplash.com

Strelec

Tvoja bezstarostnosť je niekedy roztomilá, avšak naozaj ti chýba vážnosť. Smiech je vo vzťahu potrebný, no nie vždy sa hodí. Tvoj partner bude mať pocit, že vo vzťahu nenapredujete a tak sa rozhodne ho ukončiť.

Kozorožec

Niekedy si príliš zaujatá cieľmi, ktoré si si dala. Si riadená len vidinou úspechu a často zanedbávaš veci, ktoré sú oveľa dôležitejšie. Ak sa nezameriaš na úspechy vo vzťahu, stratíš svojho partnera.

Vodnár

Tvoj intelekt je úžasná vec. Často ju využívaš, no nepoužívaj intelekt proti svojmu priateľovi. Namiesto toho sa snaž, aby ste vždy boli obidvaja spokojní, ak nie, je možnosť, že od teba odíde.

Ryby

Chápeš zmysel života a máš hlboké prepojenie s vesmírom. Občas však premýšľaš veľmi pesimisticky a to sa tvojmu priateľovi nepáči. Stratíš svojho partnera ak nezačneš premýšľať viac optimisticky.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.