Ktorá žena by netúžila po krásnych dlhých vlasoch? Určite si aspoň raz v živote túžila byť ako princezná Rapunzel, ktorá je charakteristická svojou dlhou zlatou hrivou. Vedela si o tom, že na Ukrajine jedna takáto zlatovláska tiež existuje? Pre portál Boredpanda dokonca prezradila, ako sa o svoje vlasy pravidelne stará.

Alena Kravchenko má 34 rokov a ako sama priznala, vlasy si nestrihala už od piatich rokov. Momentálne žije v ukrajinskom meste Odesa a na Instagrame ju sleduje vyše 20-tisíc fanúšikov, ktorých pravidelne zásobuje fotkami svojej nádhernej koruny krásy. Jej vlasy dokonca prerástli už aj ju samotnú. Kým Alena meria 168 centimetrov, jej vlasy dosiahli dĺžku neuveriteľných 180 cm.

Takéto vlasy si ale, samozrejme, vyžadujú aj patričnú starostlivosť. Ako ukrajinská Rapunzel prezradila, umýva si ich raz do týždňa, pričom si ich nechá prirodzene uschnúť a nepoužíva fén ani žehličku na vlasy. Taktiež si vlasy nečeše, kým sú mokré a používa len kvalitné prírodné prípravky na vlasy, pričom nesmú chýbať rôzne masky či oleje na vyživenie.

Alena má náš obdiv, pretože nosiť takéto vlasy nie je určite jednoduché a jej hlava či krk dostávajú naozaj poriadne zabrať. Aj napriek tomu ale jej vlasy znamenajú pre ňu veľa a nedokáže si predstaviť život s krátkym zostrihom. Ty by si si dokázala predstaviť nosiť takéto dlhé vlasy?

Zdroj: boredpanda.comFoto: instagram.com/alenuwka_longhair

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.