Menej je niekedy viac. Toho by sa mohla držať aj 31-ročná Ukrajinka Anastasiia Pokreshchuk, ktorá portálu Daily Mail prezradila, že sa stala závislou na výplni kyselinou hyalurónovou. To sa drasticky odrazilo na jej tvári, ktorá vyzerá skôr hrozivo, než príťažlivo.

Anastasiia o sebe hovorí, že predtým bola šedou myškou bez akéhokoľvek sebavedomia. Keď sa však začala meniť, získala ho viac a zistila, že o ňu muži začínajú prejavovať väčší záujem. To ju len podporilo v tom, aby pokračovala, až sa stala na kyseline hyalurónovej závislou.

Injekcie s kyselinou si dokonca pichá ona sama, len na základe online tutoriálov jej doktora. Všetko je ale podľa jej slov sterilné, aby predišla akejkoľvek infekcii. Na Instagrame ju možno aj vďaka tomu sleduje takmer 170-tisíc ľudí.

Keď si porovnáš fotky, ako vyzerala kedysi, podobu by si hľadala len márne. Dnes je z nej vďaka plastickým zákrokom úplne iná žena. Jej líca sú ale tak napichané, že vyzerajú skôr hrozivo a odpudivo, než aby mali prilákať nejakého chlapa. Neprináleží nám ale kritizovať. Ak je so sebou spokojná, je to len a len jej vec. Čo si o tom myslíš ty?

View this post on Instagram

Ну шо?🤩🤩🤩

A post shared by Анастасия👑 (@_just__queen_) on

View this post on Instagram

Новый образ😂😂😂🤪🤪

A post shared by Анастасия👑 (@_just__queen_) on

Zdroj: dailymail.co.uk

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.