Dominika Mirgová s rodinou

Toto veru nikto nečakal! K mileneckej afére sa vyjadrila aj údajná milenka Mirgovej manželka. Vyjadrenie zverejnila v stories na svojom instagramovom profile.

Zdalo sa, že Dominika Mirgová s manželom Petrom a ich synom Peťkom tvorili dokonalú rodinu. Preto všetkých šokovalo, že jej partner má mať vraj milenku menom Klára. Najprv išlo iba o dohady, ktoré médiám prezradil nemenovaný zdroj, no skôr či neskôr sa to potvrdilo.

Dominika Mirgová s manželom
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Známa Slovenka sa túto nepeknú správu dozvedela priamo z médií, čo potvrdila exkluzívne pre náš magazín. Bola z toho sklamaná a smutná, no ako aj sama pred niekoľkými hodinami priznala, už nejaký čas im to vo vzťahu tak úplne neklapalo. Teraz však prišiel ďalší šok, ktorý nikto nečakal.

Údajná milenka Mirgovej manžela prehovorila

Stalo sa tak iba niekoľko hodín potom, čo svoj názor na celú túto aféru zverejnila práve Dominika. Na rad teraz prišla žena, ktorá sa zaplietla do jej vzťahu s manželom Petrom. Najprv zverejňovala iba zamilované fotky, no teraz poslala odkaz.

„Taktiež som túto situáciu musela najskôr trochu spracovať v sebe, tak si teraz dovolím napísať pár slov,“ začala Klára na Instagrame, ktorá zrejme čítala aj Dominikine vyjadrenie.

Mirgová s manželom
zdroj: Instagram/dominikamirgovaofficial

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News