Účinné cviky na vnútorné stehná

To, že sa leto oficiálne končí, neznamená, že predsa zahodíme svoje summer body, na ktorom sme tak tvrdo dreli, no nie? A možno si sa až práve teraz rozhodla, že je čas popracovať na nejakom tom kile „navyše“ alebo chceš, aby bolo tvoje telo pevnejšie. Ak ťa trápia najviac tvoje nohy, potom tu pre teba máme účinné cviky na vnútorné stehná.

Vnútorné stehná sú časťou tela, ktorá zrejme trápi väčšinu žien. Chceme ich mať menšie, pevnejšie, vytvarovanejšie. Pozor však na to, aby si si nemyslela, že ak sa ti vnútorné časti dotýkajú, že je to zle. Všetko totiž nezáleží len od tvojej stravy a snahy potiť krv. Ide hlavne o genetiku. No s každým telom sa dá niečo robiť, ak sa zdravo posnažíš.

A samozrejme, ak necvičíš ako blázon hodiny, ale poznáš efektívne cviky zamerané najmä na oblasť, ktorú chceš zmeniť. Preto sme pre teba vybrali niekoľko workoutov, ktoré ti s tým pomôžu. Všetky si pritom vieš odcvičiť v pohodlí domova.

Len 3 až 10 minút denne?

Naozaj nie je potrebné, aby si sa trápila hodinu každý deň, postačí ti doslova pár minút na to, aby si videla zmeny. Stavíme sa s tebou, že aj nasledujúci intenzívny pár minútový tréning tvoje stehná poriadne rozpáli.

Ide o kvalitu, nie kvantitu

Ak si nenájdeš tie 3 minúty denne, pokojne môžeš cvičiť aj každý druhý deň. A netreba viac ako 10 minút. Tak čo, vyskúšala by si nasledujúcu dvojtýždňovú výzvu na doma? Skús sa odfotiť pred a po, a uvidíš ten rozdiel.

Využi aj pomôcky

Ak máš k dispozícii aspoň jednu činku, potom si daj do tela s týmto workoutom. Cviky na vnútorné stehná sú so závažím naozaj účinné. Uvidíš, že nejde len o rýchle kardio, ale najmä o správnu techniku, vďaka ktorej môžeš schudnúť aj z tejto problémovej oblasti.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness