Geissenovci
Instagram/carmengeiss_1965

V nemeckej rodine boháčov Geissenovcov nikdy nie je nuda. O zábavu, ale aj trápenie sa zvyknú postarať ich dcéry Davina a Shania. Aj keď si ich slovenskí diváci pamätajú ako malé dievčatká, staršia Davina už oslávila 18 a jej sestra je od nej len o rok mladšia. Nemecká televízia RTL News informovala najnovšie o tom, že sa u nich doma objavila polícia, z čoho ostala Carmen mimoriadne vydesená. 

Niet sa čomu čudovať, veď len nedávno sa na svojom Instagrame „pochválila“ tým, ako jej rozmaznaná dcéra zničila luxusné autá. Sú síce milionári a takéto peňažné straty im vrásky až tak nerobia, no ich dievčatá veru áno, pretože im niekedy prerastajú cez hlavy.

Aj po rokoch sa stále natáča ich vlastná reality šou Geissenovci – Ťažký život milionárov (ako to u nás poznáme), ktorá má hlavne v Nemecku veľký úspech. Ako uviedol portál RTL News, v najnovšej časti diváci môžu vidieť, ako si Davina vynúti auto, aby na ňom mohla ísť pre sestru, keďže už môže sama šoférovať.

Krátko po tom, ako odišla, sa pred ich vilou objavila polícia. Je pochopiteľné, že rodičia hneď mysleli na najhoršie…

Je pravdou, že polícia prišla ohľadom automobilu Audi a presne na rovnakej značke odišla aj mladá Geissenka. Až po chvíli Carmen pochopila, o čo naozaj ide. Polícia neriešila nič týkajúce sa ich rodiny, ale prišli ich poprosiť o kamerový záznam. Okolo ich domu vraj malo unikať Audi A3 spolu so zlodejom, ktorý v obchode ukradol hodinky.

Aj keď sa napokon všetko vyriešilo, Carmen ostala v šoku. Pozri si zábery z ich relácie,  kde môžeš vidieť Davinu šoférovať a tiež príchod polície.

Zdroj: RTL News

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News