Unsplash/Chermiti Mohamed

Tento týždeň bude pre niektorých ľudí náročný, no pre iných úspešný. Na niektoré znamenia čakajú prekvapenia, iné neminú nepríjemné správy.

Poď sa s nami pozrieť, aký bude druhý marcový týždeň.

Baran

Nenechávaj si všetko na poslednú chvíľu, pretože by si mohla mnoho vecí ľutovať. Tento týždeň budeš pociťovať veľa energie, čo ťa bude poháňať k lepším výkonom a aj si stihneš zacvičiť. Nezabúdaj však na pravidelné oddychovanie, pretože ak svalom nedovolíš regenerovať, môže to viesť k zraneniu.

Býk

Pre teba bude tento týždeň dôležité, aby si si splnila všetky predsavzatia, ktoré si si dala na začiatku roka. Vieš, že už prešli tri mesiace a stále sa nič nestalo. Ak chceš získať lásku, nemôžeš sedieť doma. Chodievaj tento týždeň na dlhé prechádzky, pri ktorých stretneš svoju spriaznenú dušu.

zdroj: Unsplash/Lethicia Matos

Blíženci

Prežiješ zaujímavý týždeň, ktorý ťa zmení. Niektoré udalosti sa v tvojom živote nevyvinú tak, ako si predstavuješ a budeš z toho smutná. Napriek tomu ti to nezoberie chuť robiť veci, ktoré v živote miluješ. Čaká ťa náročný týždeň, no zvládneš ho.

Rak

Tento týždeň budeš mať veľké pochybnosti. Všímaj si reči, ktoré o tebe ľudia hovoria. Aj malé nedorozumenia ti budú spôsobovať bolesti hlavy, no nesmieš sa im poddať. Veľa oddychuj, pi čistú vodu a nedívaj sa príliš dlho do telefónu alebo notebooku. Vyčerpá ťa to.

Lev

Čakajú ťa úspechy v práci, na ktoré si dlho čakala. Nepoľavuj v tempe a pracuj tak tvrdo, ako si to robila poslednú dobu. Vďaka tomu sa dostaneš na všetky miesta, ktoré chceš vidieť. V láske sa u teba nič nezmení. Ak si vo vzťahu, prežiješ pokojný týždeň, a ak si single, tak tento týždeň nikoho nového nestretneš.

Panna

Nemôžeš sa veľa namáhať, pretože ak by si sa presilila, ublížila by si si. Tento týždeň budeš náchylná na zlomeninu a to nie je dobré znamenie. Snaž sa šetriť sily a skôr sa zameraj na prácu, ktorú môžeš vykonávať doma. Budeš v bezpečí a nič sa ti nestane. Vo vzťahu budeš pociťovať pokoj a žiadne hádky ťa nestretnú.

Váhy

Tento týždeň očakávaj samé dobré správy. Čakajú ťa už na začiatku týždňa a naladia ťa do optimistickej nálady. Celý týždeň sa budeš usmievať a myslieť len na to, ako ti je dobre. Zdravie budeš mať v poriadku tiež, no ak sa niečo vyskytne, môžeš ísť na preventívnu prehliadku.

zdroj: Pexels/Matthias Cooper

Škorpión

Vyhni sa hádkam. Nemuselo by to dopadnúť dobre a stratila by si mnoho priateľov. Počítaj s tým, že budeš musieť držať jazyk za zubami, pretože nie každý je zvedavý na tvoj názor. Tento týždeň sa venuj sebe a snaž sa spomaliť. Posledné týždne si zažívala veľa stresu a to ti neprospieva. Skús si prečítať knihu alebo meditovať.

Strelec

Tvoj partner si bude tento týždeň vynucovať veľa pozornosti. Zameraj sa na vzťah a naplánuj poriadny výlet, ktorý vás vytrhne zo stereotypu. Nemala by si sa priečiť novým nápadom, pretože si užiješ veľa zábavy. V práci sa budeš cítiť výnimočne, pretože tvoje inovácie zaujmú aj tvojich kolegov.

Kozorožec

Aj keď ti v poslednom čase chýba elán do života, predsa sa niektoré dni budeš cítiť dobre. Zameraj sa na zdravú stravu a zaraď do svojho jedálnička ovocie. Vďaka nemu budeš mať viac energie a nebudeš sa cítiť plno. Ak pôjdeš do obchodu, môžeš stretnúť svoju osudovú lásku – treba mať oči na stopkách.

Vodnár

V tvojej rodine sa objaví pár nedorozumení a hádok, no všetko sa nakoniec vyrieši. Nepridávaj si starosti navyše a ani v robote sa moc nepreťažuj. Kvôli rodinným problémom budeš dosť vyčerpaná, nepotrebuješ to zažívať dvojnásobne. Keď sa budeš sústrediť na seba, začneš sa cítiť lepšie. Pochopíš, ako máš správne komunikovať a nebude sa to opakovať.

Ryby

V tvojom okolí sa bude diať veľa vecí. Možno sa stane niečo, čo ťa vyvedie zo zabehnutých koľají, no určite v tom objavíš hlbší zmysel. Tento týždeň si dávaj pozor na svoju citlivú povahu, pretože ak sa v tvojom okolí objaví muž, môže zraniť tvoje city.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy