Druhý novembrový týždeň so sebou prinesie chladnejšie počasie, nové výzvy a možno aj pár sklamaní. Pokiaľ si zvedavá, čo ťa čaká, čítaj ďalej. Dozvieš sa to podľa svojho znamenia.

Baran

Počas týchto dní budeš veľmi vyčerpaná. Každý deň budeš v spoločnosti dobrých ľudí, no vôbec si neoddýchneš. Hoci ťa ich prítomnosť poteší, ku koncu týždňa by si bola vďačná za deň-dva samoty.

Budeš (v dobrom) závidieť ľuďom, ktorí nemajú toľko priateľov a nemusia sa s nikým stretávať. Cez víkend by si mala odpočívať a venovať sa rodine.

Býk

Tebe sa už na začiatku týždňa poradí urobiť jednu veľkú chybu, ktorá sa s tebou bude vliecť celý týždeň. Nepôjde ľahko opraviť, preto môžeš pociťovať smútok a stres. Avšak, aspoň sa poučíš a do budúcna budeš opatrnejšia.

Dávaj si pozor na to, aby si nebola rýchla a radšej si všetko 2x po sebe skontroluj. Ku koncu týždňa ťa čaká príjemné prekvapenie.

Blíženci

Začiatok týždňa bude pre teba príjemný, pretože ho stráviš s priateľom, no čím viac sa bude týždeň chýliť ku koncu, tým viac budeš prepadať panike. Môžeš cítiť smútok, jesennú depresiu alebo aj vyhorenie, kvôli správam, ktoré dostaneš.

Vo štvrtok by si mala meditovať a v piatok zájsť na jogu. Pomôže ti uvoľniť sa a do víkendu vkročíš s veselou náladou.

Rak

Mala by si si okoreniť posledné jesenné dni. S priateľom sa vyber na romantický výlet, kde si užijete veľa vášnivého milovania a do vášho vzťahu sa znovu vráti chémia a príťažlivosť.

Už ste spolu dlho nikde neboli, preto vám to prospeje. Nemusíte zrovna od pondelka, no stačí, ak si na to vyhradíte štvrtok a piatok. Domov sa vrátite zregenerovaní.

Lev

Mala by si sa šetriť, inak sa môžeš zraniť. Mysli na to počas celého týždňa, pretože sa veľmi ľahko stane, že nebudeš dávať pozor. Inak ťa nič hrôzostrašného nečaká.

Užiješ si týždeň plný rodiny a skvelého jedla, preto budeš mať počas týždňa dobrú náladu. Na víkend vymysli turistiku v okolí a všetkých vytiahni von. Stráviť pár hodín v prírode ti prospeje.

Panna

Už od začiatku týždňa budeš mať veľa povinností, ktoré keď nesplníš, nahromadia sa a nebudeš vidieť koniec. Mala by si pracovať dlhšie, aby si vedela oceniť precíznu prácu.

Vďaka tomu budeš mať voľný víkend a ten si môžeš užiť do sýtosti s priateľom, či s kamarátkami. Už ste sa dlho nevideli, preto by nebolo na škodu, keby si stretnutia prepojila. Skvele si rozumiete.

Váhy

Tento týždeň budeš mať energie na rozdávanie. Už v prvých dňoch postíhaš všetko, čo by si inak robila celý týždeň. Vďaka tvojmu šialenému tempu budeš mať viac času na seba, preto si dobre rozmysli, čo chceš robiť.

Môžeš sa pustiť do cvičenia, pečenia, taktiež môžeš začať kurz cudzích jazykov alebo môžeš začať pripravovať vianočnú výzdobu. Je to len na tebe.

Škorpión

Už od začiatku týždňa sa ti nebude dariť. Nebudeš vedieť prečo, no nevzdáš to. Budú pri tebe stáť dobrí kolegovia, ktorí ťa vo všetkom podporia a s ich pomocou zvládneš aj tie najťažšie úlohy.

Ku koncu týždňa vypni a relaxuj – najlepšie v piatok. Cez víkend ťa čaká rodinná návšteva, na ktorej musíš byť fresh a milá.

Strelec

Tento týždeň sa nezaobíde bez plaču. Zrazu ti príde všetko ľúto, pretože budeš mať pocit, že nestíhaš veci, ktoré tvoji rovesníci stíhajú úplne v poriadku. No uvedom si, že každý človek je iný a nie každý má rovnaké tempo.

Ty máš vo svojom živote iné veci, než majú oni. O tom je život – o rozmanitosti, ktorú ponúka. Vďaka tomu môžeš prežívať každý deň rôzne a nenudíš sa.

Kozorožec

Mala by si viac pomáhať. Zameraj sa na dobré skutky, ktoré potrebujú najmä tvoji rodičia. Snaž sa im pomáhať v domácnosti aj vtedy, keď už nebudeš vládať.

Tvoj pracovný týždeň nebude taký náročný, preto by si mala všetko stíhať a s prehľadom sa venovať ešte aj sebe. Rodičia ťa patrične odmenia a budeš pre nich najlepšou.

Vodnár

Hoci patríš medzi pozitívnych ľudí, od začiatku týždňa budeš mať zlú náladu. Nebudeš vedieť, či to je počasím alebo ľuďmi okolo teba, preto sa viac sústreď na prácu a okolie si nevšímaj.

Pomôže ti to psychicky vypnúť a aspoň toho stihneš viac. Cez víkend by si mala pracovať v záhrade a pomaly ju pripravovať na zimu, no ak záhradu nemáš, vyber sa aspoň do prírody.

Ryby

Tvoj týždeň bude nabitý novými výzvami, ktoré budeš musieť zvládnuť. Ak uspeješ, čaká ťa totiž povýšenie a lepšie platové ohodnotenie. Vďaka tomu budeš mať dobrú náladu a nič ťa nerozhodí.

Nemala by si zabúdať na tvojich priateľov, ktorí pri tebe stáli, keď si nemala prácu. Pozvi ich v piatok na kávu a poriadne si to spolu užite.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.