Týždenný horoskop

Prehupli sme sa do nového týždňa a zároveň aj mesiaca, takže možno si motivovaná robiť všetko pre to, aby bol tvoj október vydarený. Chceš vedieť, aký týždenný horoskop je pre teba pripravený? Čítaj ďalej. 

Najbližšie dni vyzerajú veľmi priaznivo a mnohé znamenia čakajú príjemné zmeny a prekvapenia. Budeš medzi nimi aj ty?

Týždenný horoskop si pre teba pripravil toto

Baran

Nečakáš náhodou na dôležitú správu alebo rozhodnutie, ktoré ovplyvní tvoj ďalší život? Ak áno, tento týždeň sa konečne dočkáš. A vyzerá to na pozitívne správy. Kvôli tomu budeš dobre naladená a budeš sa takmer stále usmievať.

Daj si ale pozor na to, aby tvoju dobrú náladu nepokazili nezhody v rodine. Partner by sa mal postaviť na tvoju stranu, no vo vzťahu to tiež bude škrípať.

Býk

Počas víkendu si si dobre oddýchla a nič si nerobila, takže hneď od pondelka ťa čaká množstvo povinností. Začni si dôležité veci a termíny zapisovať, inak sa stane, že na niečo zabudneš. A to môže spôsobiť nemalé problémy.

Tvoja polovička si pre teba pripraví nejaké prekvapenie a stihneš dokonca aj večer s priateľkami. Jedine zdravie ťa trochu potrápi, mala by si myslieť aj na prevenciu.

Ako byť usmievavá aj v ťažkom období
zdroj: Pixabay/Katya_Ershova

Blíženci

Stihla si si počas víkendu prehodiť letný šatník so zimným? Ak nie, mala by si to napraviť, pretože namiesto letných šiat sa teraz hodia viac svetre. Predídeš tak aj prechladnutiu, pretože tvoja imunita na tom nie je zrovna najlepšie.

Čo sa týka vzťahov s partnerom, priateľmi či rodinou, všetko bude v normále a nečaká ťa nič prekvapivé. Nemala by si ale zabúdať odpisovať im, aby nemali pocit, že sa o nich nezaujímaš.

Rak

Prvé dni ťa čaká nepríjemná zmena, ktorá ti pokazí náladu a ovplyvní negatívne aj zvyšok tvojho týždňa. Daj si pozor na falošných ľudí vo svojom okolí, ktorí sa milo iba tvária, no za chrbtom ťa ohovárajú.

Aj keď sa snažíš obmedziť alkohol, pohárik vínka s kamoškami či partnerom sa ti teraz naozaj zíde. Vyrozprávaj sa im a povedz im o tom, čo ťa trápi. Pochopia ťa a dajú ti aj radu, ktorú potrebuješ počuť. Pozor ale na bolesť hlavy, neprežeň to.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy