Pixabay/AdinaVoicu

Október so sebou prináša chladné počasie, no aj nové výzvy či zranenia. Čítaj ďalej a dozvieš sa, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie na tento týždeň.

Baran

Tvoj týždeň sa bude niesť v znamení dobra. Každému budeš pomáhať a od všetkých získaš pozitívnu spätnú väzbu. Na základe nej pochopíš, že robiť dobré skutky sa oplatí. Ku koncu však môžeš byť prepracovaná, preto by si cez víkend nemala robiť nič ťažké. Len oddychovať.

Býk

Budeš sa cítiť mierne unavená, no neexistuje nič lepšie, než káva. Tá ťa dostane na nohy, budeš vďaka nej naozaj akčná a práca ti pôjde od ruky. Koncom týždňa si dávaj pozor na zranenia, pretože si môžeš nepekne ublížiť. Stálo by ťa to pár dní dovolenky, ktorú ale nemôžeš míňať len tak.

Blíženci

Tento týždeň bude tvoj osudový. Rozhodneš o veciach, ktoré ovplyvnia tvoj život. Je len na tebe, či dobrým alebo zlým smerom. Avšak, keď budeš mať odpovede na všetky otázky, pochopíš, čo máš vo svojom živote robiť. Víkend bude príjemný a partner ťa pozve na rande.

Rak

Čaká ťa chaos a stres. Každý deň budeš mať pocit, že nič nestíhaš a nič sa ti nedarí. Vylepší to až streda, ktorá ťa upokojí. Koncom týždňa môžeš cítiť mierne napätie v oblasti vzťahu, no ak si s partnerom všetko vyjasníte, neexistuje nič, čo by vás rozdelilo.

Lev

Hviezdy ti tento týždeň skutočne budú priať. Máš ich naklonené na svojej strane, preto sa neboj riskovať. Všetko sa ti podarí a každý deň budeš šťastná. Tvoja rodina ti bude prejavovať lásku a zaostávať nebude ani tvoj priateľ. Vymyslí pre teba výlet, ktorým si ťa úplne získa. Piatok bude váš.

Panna

Tento týždeň si užiješ veľa zábavy. Po víkende, kedy si mala povinnosti a musela si pracovať, si poriadne oddýchneš a vyhodíš z kopýtka. Vďaka tomu sa budeš cítiť, že znovu žiješ. Koniec týždňa bude pre teba svetový, pretože sa ti podarí odísť z práce skôr a tak stihneš urobiť parádnu večeru.

Váhy

Plány ti naruší nečakaná návšteva, ktorá príde už v utorok. Kvôli nej budeš mať zlú náladu, pretože ti prinesie správy, ktoré si ani v najhoršom sne nečakala. Koniec týždňa bude pre teba katastrofálny, preto by si nemala chodiť von, len byť doma a piť teplý čaj.

Škorpión

Prvé dni budeš mať veľa energie, no postupne sa bude tvoja výkonnosť znižovať. Kvôli tomu nebudeš mať na nič chuť a ani náladu. Aj keď ťa budú chcieť priatelia pozvať do baru, odmietneš. Tento týždeň dáš radšej prednosť gauču a filmu. Nebude sa ti chcieť byť vonku.

Strelec

Celý týždeň pre teba bude príjemný. Nečakajú ťa žiadne hádky, všetko prebehne hladko a na každom pracovnom stretnutí budeš za hviezdu. Vďaka tomu sa posunieš vyššie a čaká ťa kariérny rast. Dávaj si však pozor, pretože koniec týždňa ťa môže zabrzdiť. Z ničoho by si sa nemala tešiť predčasne.

Kozorožec

Čaká ťa veľký zlom a náhle odhaľovanie pravdy. Ku všetkým budeš úprimná, preto konečne zistíš, či ťa majú priatelia radi alebo nie. Pochopíš, že klamstvom sa nikdy nič dobré nestane, preto budeš celý týždeň hovoriť len pravdu. V piatok sa ukáže, kto to s tebou myslí vážne.

Vodnár

Začiatkom týždňa budeš poriadne nahnevaná, no priateľ ťa upokojí a pozve na rande. Vďaka tomu sa do neho ešte viac zamiluješ a budeš si užívať jeho prítomnosť. V rodine sa budeš cítiť nepochopená a z toho bude prameniť celý tvoj hnev. Snaž sa to vyriešiť do piatku, inak sa môže stať, že by si mala celý víkend pokazený.

Ryby

Konečne si začneš uvedomovať, aké máš v živote šťastie. Máš rodinu, máš priateľa, máš kde bývať a aj práca ujde. Celý týždeň budeš veselá a zamilovaná. Nič ti nebude chýbať, pretože pochopíš, že svet nie je o materiálnych veciach. V piatok si však vyhraď čas na seba a dopraj si oddych.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy