Aj ty máš pocit, že ten čas letí neuveriteľne rýchlo? Máme tu začiatok nového týždňa a zároveň aj nového mesiaca. Prvý februárový týždeň však pre niektoré z vás nebude jednoduchý.

V prvom rade by si si mala dať pozor na svoje zdravie, mala by si si dopriať dostatočne dlhý spánok a mala by si sa menej stresovať. Niektoré znamenia ale čakajú aj vzťahové problémy. Komu počas tohto týždňa nebudú hviezdy naklonené?

Baran

Počas tohto týždňa by si sa mala zamerať viac na seba. Doteraz si bola k dispozícii pre každého, kto to potreboval a kedykoľvek od teba niečo chcel. Teraz je ten správny čas dopriať si. Urob si jeden deň voľno, vypni si notifikácie, aby ťa nikto nerušil a rob to, čo ťa baví a napĺňa. Nezáleží na tom, či to bude čítanie, horúci kúpeľ alebo upečenie fajného koláča.

Býk

Ak si nedáš pozor a niečo nezmeníš, čoskoro pracovne vyhoríš. Berieš si toho na seba veľmi veľa, chceš všetko stihnúť a urobiť to načas. Šéfovi tvoje snaženie, samozrejme, vyhovuje, no opýtala si sa na nejaké príplatky? Ak nespomalíš, hrozia ti kvôli tomu aj rôzne zdravotné problémy. Aspoň že vo vzťahu budeš cítiť podporu svojho partnera.

Blíženci

Tento týždeň by si si mala urobiť poriadok vo vzťahoch. Okolo seba máš množstvo toxických ľudí, ktorí ťa oberajú o energiu. Už dlhšie si si toho vedomá, no stále si im dávala šancu na nápravu. Buď nekompromisná a odstrihni od seba tých, ktorí ťa neustále len využívajú.

Rak

Pozor na svoje financie. Mala by si si začať sledovať svoje výdavky a to, na čo najviac míňaš. Tvoje peniaze sa míňajú rýchlejšie, než by si chcela a najhoršie je, že nevieš kde. Začni si zapisovať svoje nákupy a prestaň nakupovať impulzívne. Pred tým, než si niečo kúpiš, sa opýtaj samej seba, či to naozaj potrebuješ.

Lev

Mala by si si konečne stanoviť priority. Tvoj život je momentálne jeden veľký chaos, v ktorom sa už prestávaš orientovať aj ty sama. Nikdy na nič nemáš čas, nestíhaš plniť termíny v práci a kontakt s blízkymi tiež trochu zanedbávaš. Mala by si trochu spomaliť a urobiť si vo veciach poriadok.

Panna

V tvojom živote je niekto, kto ti chce uškodiť. Závisť je veľmi zlá a niekto nedokáže prekonať tvoj úspech a to, že si šťastná. Maj preto radšej oči otvorené a slepo nedôveruj každému, kto sa na teba usmeje. Predídeš tak veľkému sklamaniu a problémom. Na druhej strane ťa ale čaká aj radostná správa.

Váhy

Prestaň odkladať všetky svoje povinnosti a rob ich priebežne počas celého týždňa. Inak budeš zase v strese, že nič nestíhaš a pracovať budeš musieť aj cez víkend. Obmedziť by si mala aj sladkosti a radšej ich vymeniť za niečo zdravšie. Tvoje telo sa ti neskôr za to poďakuje.

Škorpión

Už dlhšiu dobu máš pocit, že vám to s priateľom veľmi neklape. Hnevá ťa, že ti nevenuje toľko pozornosti, ako by si chcela. Stačí ti malý impulz na to, aby si vybuchla a vykričala mu všetko, s čím nie si spokojná. Skús tomuto predísť a radšej mu otvorene povedať, že nie si s niečím spokojná. Zabrániš tak možnej katastrofe.

Strelec

Tento týždeň sa budeš musieť postaviť pred dôležité rozhodnutie. Nerob nič s horúcou hlavou, radšej si všetko dvakrát premysli, aby si potom neľutovala, že si mohla niečo urobiť inak. Neboj sa požiadať o pomoc aj svojich blízkych, ktorí ti určite radi poradia. Nezabudni tiež užívať vitamíny na podporu imunity, pretože budeš náchylnejšia na prechladnutie.

Kozorožec

Čaká ťa úspech v pracovnej oblasti. Vyzerá to na nový projekt alebo povýšenie. Napriek tomu by si nemala tráviť v robote všetok svoj čas a venovať by si sa mala aj svojmu partnerovi. Začína mať totiž pocit, že ho trochu zanedbávaš a prednejšie ti je všetko okrem neho.

Vodnár

Počas prvého februárového týždňa natrafíš na nového zaujímavého chlapa, ktorého by si si vedela predstaviť ako potenciálneho partnera. Neurob ale nič unáhlené bez toho, aby si ho dobre spoznala. Tak veľmi totiž túžiš po novom vzťahu, že strácaš ostražitosť a chlapi to môžu využiť.

Ryby

Tento týždeň bude pre teba citovo náročný. Svoje emócie budeš pociťovať ešte silnejšie a rozcíti ťa aj úplná maličkosť. Pokús sa svoje city a emócie trochu ovládať, aby si sa vďaka tomu nedostala do nepríjemnej situácie. V práci to totiž tiež nebudeš mať ružové, šéf na teba bude vyvíjať veľký tlak.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.