Týždenný horoskop
Pexels/Pavel Danilyuk
Lev

Čakaj prekvapenie, ktoré ťa veľmi poteší. Nemusíš sa báť, bude to naozaj príjemné prekvapenie a rozžiari ti to nasledujúce dni. Do práce sa budeš tešiť, nič nepokazíš a s nikým sa nepohádaš.

S partnerom sa snaž tráviť čo najviac času, lebo nikdy nevieš, kedy sa vám spoločný čas nebude dopriaty a bude ho menej a menej. Keď si nezadaná, môžeš sa poobzerať po mužoch, ktorí sú v tvojom veku.

Imunitu si posilníš tak, že sa budeš každé ráno sprchovať studenou vodou a piť len čistú vodu ochutenú citrónom. Dostaneš tak do tela potrebné vitamíny.

Panna

Nemala by si si robiť ťažkú hlavu z toho, keď ti niečo v práci nepôjde. Všetko sa nakoniec vyrieši a uvidíš, že nakoniec budeš šťastná. Keď ťa začne niečo trápiť, zavolaj rodine.

Vo vzťahu si dávaj pozor na to, aby si nepovedala niečo, čo by si mohla neskôr ľutovať. Tvojho partnera by škaredé slová mrzeli. Ak si sama, tento týždeň to tak aj zostane.

Niektoré dni ťa môže bolieť hlava, čo bude spôsobené tým, že málo piješ. Snaž sa dbať na dostatočný pitný režim, aby si predišla únave. Každý deň vypi aspoň 2 litre vody.

Usmievavá žena
zdroj: Pexels/Artem Beliaikin

Váhy

Týždenný horoskop pre teba nie je dobrý. Čaká ťa veľa povinností v práci, no aj doma. Budeš mať pocit, že sa nezastavíš a ideš nad svoj limit. Keď toho bude na teba príliš, dopraj si kúpeľ a hodinu naviac v posteli.

V partnerskom vzťahu sa nič nezmení, nemusíš sa báť. Všetko pôjde hladko, tak ako doteraz. Ak si single, v práci ti môže pomôcť kolega, ktorého by si mala neskôr pozvať na rande.

Tvoje zdravie na tom bude biedne, preto by si si mala aspoň ráno dopriať vitamíny. Keď nebudeš všetky tie povinnosti zvládať, naordinuj si pokojný režim.

Škorpión

Môžeš dostať zaujímavú pracovnú ponuku, ktorú by bol hriech odmietnuť. Týždenný horoskop radí, aby si sa dobre rozhodla. Dobre nad ňou porozmýšľaj a až po pár dňoch sa rozhodni. Môže ti pomôcť zviditeľniť sa.

Vo vzťahu to však také ružové nebude. Objaví sa pár hádok, ktoré narušia pokoj medzi tebou a priateľom. Pokiaľ si nezadaná, môžeš očakávať malé vzplanutie vášne.

Čo sa týka zdravia, každý večer by si mala piť bylinkové čaje a jesť len niečo malé a ľahké s poriadnou dávkou zeleniny. Vďaka tomu ti bude lepšie a zaručene neochorieš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy