žena v záhrade

Pred nami je ďalší, nový týždeň, ktorý prinesie menšie, ale i väčšie zmeny predovšetkým v láske. Niektoré sa budú rozhodovať medzi dvoma partnermi, iné sa zas zamýšľať nad aktuálnym vzťahom. Čo prinesie v tomto smere týždenný horoskop tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Výborná správa prichádza pre tie, ktoré sú nezadané, pretože už od utorka sa črtajú nové a zaujímavé stretnutia. Zadaným prajú hviezdy taktiež, preto si so svojou polovičkou môžeš plánovať dôležité veci. V pracovnej oblasti sú uprednostňované nové úlohy, ktoré ťa môžu síce znepokojovať, no nemusíš z nich mať vôbec obavu.

Šťastné dni očakávaj vo štvrtok a piatok.

Býk

Tento týždeň by mohol byť začiatkom pozitívneho hodnotenia tvojho života. Týždenný horoskop hovorí, že páry sa budú môcť zosúladiť a vylúčené nie je ani plánovanie svadby. V prípade, že si single, očakávať môžeš viacero stretnutí. Na pracovnom poli ťa čakajú väčšie úspechy a aj nové pracovné ponuky. Budeš sa môcť rozhodovať.

Tvoje šťastné dni budú počas utorka, stredy a soboty.

Chyby vo vzťahu
zdroj: Pexels/Leeloo Thefirst

Blíženci

Od utorka sa začne nachádzať Venuša v tvojom znamení, preto sa môžeš tešiť na pekné chvíle so svojou polovičkou. Vášeň bude stúpať raketovou rýchlosťou, no aj napriek tomu sa snaž zachovať vyrovnanosť vo svojom partnerstve.  Nezadané by sa mali viac pohybovať v spoločnosti, kde môžu natrafiť na novú známosť. Pokiaľ sa vyskytli v práci problémy, hviezdy ti ich pomôžu vyriešiť.

Šťastné dni budú pre teba v utorok a stredu.

Rak

V prípade, že si v nedávno ukončila svoj vzťah, môžeš byť z tejto situácie o čosi vyčerpaná a unavená. Dopraj si viac času pre seba a rovnako nezabúdaj na oddych a dostatok relaxu. Tie páry, ktoré prežívajú krízu by mali začať hľadať riešenie. Čo sa práce týka, týždenný horoskop hovorí, že správy, na ktoré čakáš sú na ceste a budú priaznivé.

Šťastné dni očakávaj počas štvrtka a piatku.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop