týždenný horoskop

Strelec

U teba sa môže objaviť pár problémov, ktoré ťa vystrašia, no nakoniec nebudú dôležité. Zariadi to asi osud, aby si nebola príliš lenivá a nespohodlnela. Hádky však nehrozia, môžeš si vydýchnuť.

Je čas, aby si si s partnerom splnila sen, ktorý máte už dlho. Navrhni mu to tento týždeň. Ak si nezadaná, žiadny nový vzťah ťa nečaká, môžeš sa ďalej venovať svojim priateľom.

Budeš pociťovať oslabenú imunitu, pretože si v poslednom čase nechodila často von. Naprav to a snaž sa v prírode tráviť každý deň aspoň pol hodinu.

Kozorožec

Mala by si sa pripraviť na to, že sa ti budú meniť plány každý deň. Bude to naozaj nepredvídateľný týždeň plný chaosu a stresu. Snaž sa však rozmýšľať racionálne a nepanikár.

Partnera by si mala milovať bezpodmienečne. Spomeň si na to vždy, keď ho budeš chcieť s niečím „vydierať“. Pokiaľ si single a nikoho nemáš, daj šancu aj neznámemu chlapovi. Budeš prekvapená.

Tento týždeň ťa potrápi hlavne chrbtica a v noci časté kŕče. Nezabúdaj na magnézium a pravidelne piť vodu.

žena na poli
zdroj: Pexels/Leonardo Monteiro

Vodnár

Najviac sa ti bude dariť práve v práci. Čakajú na teba úspechy, ktoré ťa potešia a počas týždňa budeš v dobrej nálade. Môžeš si naplánovať aj malý výlet, ktorý si venuješ za odmenu.

Vo vzťahu môže partner narušiť tvoju dôveru malým klamstvom. Mala by si sa s ním o tom porozprávať. Pokiaľ nikoho nemáš, radšej si nikoho nehľadaj. Bola by si sklamaná.

Čo sa týka zdravia, mala by si sa o seba viac starať. Zajímaš sa o prácu, no na pestrú stravu zabúdaš. Naprav to ľahším jedálničkom.

Ryby

Každý deň budeš mať dostatok energie na to, aby si plnila svoje úlohy, no zároveň sa venovala aj koníčkom, ktoré miluješ. Všetko bude v rovnováhe a nič nebudeš zanedbávať.

Vo vzťahu by si si mala položiť otázku, či je tvoj partner naozaj ten pravý. V poslednom období to tak necítiš. Ak si single, mala by si niekoho osloviť a ísť s ním na rande. Dobre sa zabavíš.

Oblasť zdravia ťa nemusí trápiť, hovorí týždenný horoskop. Počas leta máš viac energie a nepociťuješ únavu. Nemusíš sa báť žiadnej chrípky.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy