týždenný horoskop

Lev

Zažiješ prekvapenie v práci, o ktorom si ani nesnívala. Napriek tomu nemaj vysoké očakávania, aby si nebola neskôr sklamaná. Stoj nohami pevne na zemi a snaž sa plniť svoje povinnosti.

V partnerskom vzťahu by si mala viac vyjadrovať lásku priateľovi, lebo si to už dlho nerobila a cíti sa zanedbávaný. Ak si single, viac sa usmievaj a možno ťa niekto pozve na rande. Nikdy nevieš.

Čo sa týka oblasti zdravia, mala by si sa zbaviť všetkých zlozvykov, ktoré máš. Zbytočne ťa oberajú o energiu a radosť zo života.

Panna

Čaká ťa kruté vytriezvenie, varuje ťa týždenný horoskop. Dosť bolo užívania, mala by si začať myslieť na budúcnosť. Pokiaľ si ešte nešetríš a neodkladáš si peniaze, mala by si o tom tento týždeň rozmýšľať.

Vo vzťahu ťa bude chcieť partner zmanipulovať tak, aby si prikývla na všetko, čo vymyslí. Buď opatrná. Keď partnera nemáš, skús šťastie na zoznamke, býva to tam zaujímavé.

Tento týždeň ťa môže potrápiť zdravie. Prechladneš, tak to nezanedbaj a odpočívaj. Var si bylinkové čaje a nepodceňuj letné, no napriek tomu chladné počasie.

obľúbená poloha páru
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Váhy

Každý deň by si mala byť poriadne zaneprázdnená, lebo ak sa budeš nudiť, mohla by si rozpútať hádky s kolegami. Pokojne si niektoré povinnosti splň aj dopredu, bude to tak lepšie.

S partnerom bude všetko v najlepšom poriadku. Nič nové nezažijete, no ani sa nepohádate. Keď si sama, voľný čas obetuj priateľom a rodine. Potešia sa, že na nich myslíš.

Tento týždeň by si mala začať cvičiť. Cítiš, že je na tom tvoja kondícia dosť zle, preto by si ju nemala zanedbávať.

Škorpión

Nikam sa neponáhľaj. Aj keď chceš mať čas aj na svoje aktivity, no lepšie bude, ak budeš pracovať pomalšie a zodpovednejšie, než rýchlo a neuvážene. Zbytočne by si robila veľa chýb.

Vo vzťahu by si mala počúvať partnera, lebo ti môže prezradiť dôležitú vec, ktorú využiješ v budúcnosti. Pokiaľ si nezadaná, nebudeš mať šťastie na žiadneho šarmantného muža.

Tento týždeň jedz menej mäsa a viac rýb. Uvidíš, že to prospeje tvojmu žalúdku. Tiež by si nemala piť sladené nápoje, no len čistú vodu pre krajšiu pleť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy