žena zavalená prácou

Pondelky sú pre mnohých ľudí náročné a niekedy je ťažšie rozhýbať sa po víkende. Práca však nepočká a mnoho iných povinností taktiež. Aké dni môžeš očakávať, prezradí náš týždenný horoskop.

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň ti prinesie veľa nervozity. Negatívny vplyv Marsu a ľahostajnosť Merkúra ti nepridajú ani na tvojej nálade. Prichádzať budú k tebe akési pochybnosti v práci a bude o čosi náročnejšie nájsť v sebe kúsok pokoja.

Uľaví sa ti až počas víkendu, kedy môžeš očakávať nejakú dobrú správu. Nezadané môžu spoznať niekoho veľmi sympatického a zaujímavého. Stráž si predovšetkým svoje psychické zdravie a dopraj si pravidelnú meditáciu.

Menej šťastné dni ťa čakajú v pondelok a stredu, lepšie prídu cez víkend.

Býk

Merkúr, ktorý ťa bude podporovať počas najbližších dní, ti prinesie radosť a naklonené máš aj hviezdy. Budeš plná optimizmu, dobrej nálady a sebadôvera ti taktiež nebude chýbať.

Práve oni sa postarajú o príjemné chvíle v práci a v láske ti pomôžu prekonať ťažkosti. Dobrú energiu môžeš získať aj prostredníctvom tých vecí, ktoré ťa bavia. Pokiaľ športuješ, buď viac opatrná, mohlo by dôjsť k úrazu.

Najšťastnejšie chvíle očakávaj vo štvrtok a piatok.

Názory iných
zdroj: Unsplash/ Inspa Makers

Blíženci

Pokoj, ktorý v sebe máš, ťa bude sprevádzať aj počas tohto týždňa. Je možné, že sa ti postavia do cesty závistliví kolegovia, avšak nebudú mať šancu uspieť. Ak očakávaš nejaké nové správy v práci, no neprichádzajú, zachovaj si aj v tomto smere rozvahu.

Všetko má svoj čas a toto taktiež. Chvíle s partnerom budú priať vášni a romantike, užívaj si ich naplno. Tvoj chrbát a chrbtica sa potešia dobrej masáži, telo si oddýchne vo wellnesse.

Náročnejšie dni budú v pondelok, utorok a stredu, priaznivé počas víkendu.

Rak

Pred sebou máš dni plné romantiky a to vďaka Venuši, ktorá je v tvojom znamení. Šťastie sa usmieva aj na nezadané, ktoré môžu zažiť nové stretnutia a dobrodružstvá s tým človekom, ktorý si ťa chce získať.

Týždenný horoskop radí, aby si otvorila svoje srdce a užívala si chvíle, ktoré ti právom patria. Na pracovnom poli sa môže objaviť niekoľko prekážok, ktoré by ti mohli pokaziť náladu. Potrápi ťa trávenie, preto si dávaj pozor na to, čo zješ.

Náročné dni budú vo štvrtokpiatok, šťastné pondelok a cez víkend.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop