Pred nami je opäť ďalší nový týždeň a týždenný horoskop ho vidí ako ten, ktorý prinesie najrôznejšie správy ako v láske, tak aj v profesionálnej oblasti. Niektoré čaká po dlhšej dobe priaznivejšie obdobie a aj návrat fyzickej a psychickej pohody. Aký týždeň budeš mať ty?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Tento týždeň sa začína dňom plným šťastia, počas ktorého môžeš očakávať veľmi dobré správy. Avšak už počas utorka si budeš musieť dávať pozor na niektoré záležitosti v práci, ktoré môžu zabrzdiť tvoje dobré výsledky. Vychutnávaj si však výsledky a úspechy svojej doterajšej práce. Opätovnú energiu očakávaj od soboty.

Tvoje šťastné dni prídu počas víkendu.

Býk

Horoskop hovorí, že nadišla presne tá chvíľa, na ktorú si ta dlho čakala. Od utorka sa začne pre teba šťastné obdobie, v ktorom budeš môcť dosiahnuť veľmi dôležité výsledky. Ak potrebuješ riešiť dôležité záležitosti, urob tak počas štvrtka a piatku, kedy ti bude naklonený aj samotný Mesiac. Dobré správy na seba nenechajú dlho čakať a dobré správy prídu aj v oblasti vzťahov.

Šťastné dni očakávaj počas štvrtka a piatku.

Žena s farebnými očnými linkami
zdroj: Pexels/Anastasiya Gepp

Blíženci

Tento týždeň sa priprav na dostatok sily a energie, ktorú ti dodá práve planéta Mars. Víkend bude pre teba obzvlášť prajným, kedy môžu niektoré prežiť romantické dobrodružstvo. Dávaj si však pozor na unáhlené rozhodnutia a to predovšetkým v pracovnej oblasti, kde by si mohla počas tohto týždňa zažiť viac prekážok.

Šťastné dni očakávaj počas soboty a nedele.

Rak

Horoskop hovorí, že si môžeš po dlhej dobe vydýchnuť. Pondelok bude pre teba o niečo náročnejší, no od utorka budeš vo viacerých smeroch uprednostňovaná. Je možné, že posledné obdobie si sa musela predovšetkým v profesionálnom hľadisku podrobiť nejakým skúškam, no teraz sa ti to vráti. Očakávaj v tomto smere nových spojencov.

Tvoje šťastné dni sú vo štvrtok a piatok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDenný horoskop