Unsplash/Ilyuza Mingazova

Druhý decembrový týždeň ti prinesie mnoho noviniek. Budeš prekvapená, čo všetko ti život môže ponúknuť alebo na druhej strane zobrať.

Pusť sa do čítania týždenného horoskopu a odhaľ, čo ťa čaká.

Baran

Počas nasledujúcich dní prehodnoť svoj život. Zdá sa, že sa neuberá správnym smerom, preto je potrebné zmeniť ho. Nastav si nové hodnoty, priority a zásady. Vďaka nim prídeš na to, čo ti v živote chýbalo a čo je skutočne dôležité. Nie sú to žiadne materiálne veci, no dobrý pocit zo splnenia povinností.

Býk

V práci si dávaj pozor na kolegov, pretože jeden z nich ti bude chcieť ublížiť. Nemala by si nikomu príliš veľa dôverovať, pretože sa ti to vypomstí. Avšak, v rodinnom živote sa budeš cítiť konečne sama sebou, nebudeš sa musieť na nič hrať a tak sa zlepšia vaše vzťahy.

Blíženci

Práve ty sa môžeš tešiť na tie najväčšie prekvapenia z celého zverokruhu. Niektoré ťa príjemne zaskočia, no iné ťa potešia a povieš si, že žiješ skutočne naplnený život. Ku koncu týždňa sa však môže všetko zmeniť, preto si dávaj pozor na to, aby si nelietala v oblakoch. Musíš mať trochu obozretnosti.

Rak

V nasledujúcich dňoch budeš končiť v práci skôr, čo ťa príjemne poteší. Vďaka tomu budeš mať čas na veci a koníčky, ktoré si zanedbávala. Taktiež by si mala začať baliť darčeky a dokúpiť posledné, ktoré ti chýbajú. Ak chceš urobiť niečo pre svoje telo, 3x si zacvič a každý deň konzumuj len zdravé potraviny, ktoré ti dodajú živiny.

Lev

Posunieš sa smerom dozadu. Nepoteší ťa to, no nečakané udalosti ti do života prinesú len zhon a stres. Pred Vianocami to nie je ideálna situácia, no snaž sa s ňou popasovať ako budeš najlepšie vedieť. Ku koncu nájdeš motiváciu na to, aby si si splnila všetky zadania v práci a aspoň z toho budeš mať dobrý pocit na duši.

Panna

Darí sa ti v každej sfére života, preto nie je potrebné sa z ničoho stresovať. Dopraj si oddych a pokoj od povinností, pretože tie ešte len prídu. Venuj sa sebe a tomu, aby si našla skutočný význam toho, o čom sú Vianoce. Nikoho neohováraj, ani sa nesprávaj neslušne, pretože by sa v tvojej prítomnosti ľudia cítili zle.

Váhy

Budeš mať najviac povinností zo všetkých znamení. S úsmevom na perách ich hravo zvládneš, len ťa vyčerpajú a na nič iné nebudeš mať energiu. Tvoj partner sa tak môže cítiť odstrčený, pretože mu nebudeš venovať dostatok pozornosti. Bohužiaľ, skutočne na to nebudeš mať kapacitu, preto ti len zostáva dúfať, že to pochopí.

Škorpión

Mala by si sa zamerať na to, aby si rozvíjala svoje silné stránky. V poslednej dobe sa veľmi podceňuješ, čo nie je správne. Kvôli tomu si do života priťahuješ negatívne udalosti, ktoré ťa zbytočne zahlcujú napätím. Porozmýšľaj, čo by si mala vo svojom živote zmeniť, aby si si zvýšila sebavedomie a bola odvážna.

Strelec

Nič zlé ťa nečaká. Na obzore nie je žiadna hádka, nedorozumenie a ani rozchod. Stačí, keď si budeš prichádzajúce dni len užívať a veľa času tráviť na čerstvom vzduchu. Keď sa ti nechce chodiť von samej, zavolaj priateľa alebo kamarátky. Veríme, že ochotne s tebou pôjdu a užijete si zábavu, ktorú ste mali radi aj v minulosti – guľovačku.

Kozorožec

Nemala by si mať hlavu v oblakoch. Tieto dni sa ti naozaj neoplatí snívať, pretože väčšina tvojich snov by sa aj tak nesplnila. Namiesto toho sa radšej zameraj na to, ako predbehnúť kolegov v práci, aby si bola pre šéfa jednotkou. Uznanie, pochvaly a dobré finančné ohodnotenie teraz potrebuješ najviac, preto sa snaž.

Vodnár

Pár vecí ti nevyjde a niektoré z nich sa dokonca pokazia. Nemala by si však prepadať zúfalstvu a plaču, pretože ti to nepomôže. Skús sa poučiť aj z neúspechu a povedz si, že to nabudúce bude lepšie. Nie každý deň svieti slnko a, bohužiaľ, v tvojom živote bude teraz dosť dlho pochmúrne a daždivo.

Ryby

Tvoj výraz tváre sa posledné dni mení. Tešíš sa na prichádzajúce obdobie, preto sa stále usmievaš a na ľudí pôsobíš milo. Nadchádzajúce dni budeš mať pocit, že chceš každému pomôcť a rozdať sa pre nich. Je to správne, no nezabudni urobiť niečo aj pre seba, pretože ak by si stále len dávala, no nič neprijímala, zničilo by ťa to.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy