žena

Strelec

Týždenný horoskop hovorí, že týždeň pre teba začína vyslovene nervóznym dňom, pretože máš Mesiac v opozícii. Stojí však pri tebe Jupiter a Merkúr, ktorý je vo výhodnej polohe a poskytne ti spoločenský, ale i profesionálny život plný uznania a spokojnosti.

Pokiaľ si ešte nezačala s jarnou očistou tela, ešte stále máš priestor napraviť to po dlhej zime. Tvoje telo sa ti odvďačí.

Šťastné dni očakávaj v piatok a sobotu.

Kozorožec

Tento týždeň ti prinesie o čosi viac únavy, ktorú spôsobí planéta Mars. Tá sa nedávno dostala do opozície voči tvojmu znameniu. Práva ona v tebe vyvolá pocit chýbajúcej energie.

Merkúr a Jupiter sú taktiež v nepriaznivej polohe, vnímať môžeš prekážky a nervozitu v práci. Venuša je však pripravená chrániť partnerský život, tu sa budeš cítiť šťastná. Únavu môžeš prekonať aj pohybom, pomôžu aj kratšie prechádzky.

Tvojim najšťastnejším dňom bude nedeľa.

Kvalitný spánok
zdroj: Unsplash/Bruno van der Kraan

Vodnár

Z profesionálneho hľadiska očakávaj tento týždeň spokojnosť. O dobré správy sa postará Jupiter a Merkúr. V láske nebudeš mať až také šťastie, nakoľko Venuša robí nepriaznivý prechod do tvojho znamenia.

To ti môže priniesť určité pochybnosti alebo nie najlepšie myšlienky. Ak si sa začala zdravšie stravovať, určite v tom pokračuj. Pocítiš to aj na svojom zdraví, ktoré sa omnoho zlepší.

Šťastné dni očakávaj v piatok a sobotu.

Ryby

Hviezdy sľubujú v tomto týždni tvojmu znameniu veľké veci. Saturn ti pomôže krok po kroku vybudovať niečo dôležité. Výsledky však neočakávaj ihneď. Venuša je v priaznivom postavení a prinesie ti šťastie v oblasti citov.

Pokiaľ si bez partnera, horoskop radí, aby si nezostávala sedieť doma. Tvoja spriaznená duša môže byť za rohom. Ak uvažuješ nad pravidelným pohybom, určite s ním začni čo najskôr.

Šťastné dni ťa čakajú v utorok, streduštvrtok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy