Ani sme sa nenazdali a máme tu nový týždeň a s ním aj veľký horoskop pre všetky znamenia. Čo ťa podľa predpovede čaká od 3.mája do 9. mája 2021?

Baran

Prestaň lietať v oblakoch a konečne stoj pevne nohami na zemi. Tento týždeň je čas na zmeny, ktorým by si sa nemala brániť. Doteraz si žila stále v tom istom kruhu a už ti to liezlo hore krkom. Hviezdy ti želajú, aby si sa posunula ďalej.

Býk

Tento týždeň by si sa mala obzvlášť starať len o seba a nevšímať si ostatných. Tobôž nie sa im pliesť do ich problémov. Len by si zbytočne prišla do konfliktu. To ti nestojí za to.

Blíženci

Veľký pozor by si si mala dať tento týždeň na svoj jazyk, pretože vďaka ostrému jazyku sa môžeš dostať do hádky so svojím priateľom. Máš toho veľa, preto si neboj dopriať oddych a relax.

Rak

Vyzerá to na novú známosť, respektíve, hviezdy ti privedú do života niekoho nového. Nemusíš mať z toho strach, je to dobré znamenie pre tvoj budúci život.

Lev

Tvoje telo potrebuje vitamíny a mala by si začať viac športovať. Využi nový týždeň na osvojenie nových (zdravých) návykov počas dňa. Organizmus ti poďakuje.

Panna

Nový týždeň ubehne ako voda a ty sa ani nenazdáš a bude tu opäť víkend. Preto netreba mať žiadne obavy z vecí, ktoré musíš tento týždeň urobiť. Všetko stihneš. Viac sa venuj svojej polovičke a rodine. Chýbaš im.

Váhy

V láske ti prajú hviezdy, tak sa jej nebráň. Staré veci už nechaj plávať. Je čas sa pozerať vpred. Aj keď si to nemala najľahšie, nemôžeš sa neustále trápiť tým, kto ti kedy ublížil. Tento týždeň je priam stvorený na zmeny.

Škorpión

Vyzerá to na nezhody vo vzťahoch. Niekedy je mlčať zlatom, a pre tento týždeň sa ti to vyplatí. Nie vždy musíš mať posledné slovo.

Strelec

Láska bolí, ale to ešte neznamená, že teraz už jej nedáš šancu. Nasledujúce dni môžeš stretnúť niekoho, kto zamieša karty v tvojom živote. Ale v dobrom…

Kozorožec

Síce ťa čaká množstvo povinností, ale aj tak to vyzerá na krásny týždeň plný smiechu, pohody a lásky. Váž si takéto momenty.

Vodnár

Nevyhýbaj sa spoločnosti. Ak ťa blízka rodina zavolá na večeru, neodmietni. Nikdy predsa nevieme, dokedy tu pre nás budú. Preto chvíle s rodinou, nech sú pre nás všetkých, a veru aj pre teba, dôležité. Nezabúdaj na to.

Ryby

Nový týždeň ťa nečaká nič extra. Bude to obyčajný týždeň, ale to nie je nič negatívne. Máš tak aspoň skvelú príležitosť dokončiť všetko zameškané. Okrem iného, nezabúdaj na pitný režim – tvoje telo a pleť sa ti poďakuje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.