pexels/andrea-piacquadio

Zisti, čo si pre teba pripravili hviezdy tento týždeň. Prežiješ ho v harmónii alebo ťa čakajú náročnejšie dni? To všetko môžeš zistiť nižšie v článku podľa narodenia v znamení zverokruhu. 

Baran

Tento týždeň si daj pozor na svoj jazyk. Vyhýbaj sa ostrým slovám a všade, kde sa schyľuje na hádku, radšej sa nevyjadruj, ak sa ťa to netýka. Len by si si zbytočne narobila problémy.

Býk

Vyzerá to na celkom pokojný týždeň. Síce by sa nemalo udiať nič výnimočné, ale ani hádky ťa nečakajú, čo je dobré, lebo sa tak môžeš sústrediť na seba. Povinnosti skús dokončiť čo najrýchlejšie a potom sa vrhni už len na oddych.

Blíženci

Neboj sa povinností, ktoré na teba čakajú. To je život. Vždy sa nájde, čo treba urobiť. Avšak nedaj sa tým zdeptať. Keď to všetko splníš, uvidíš, že ťa čaká príjemný týždeň. Možno ťa v niektorý deň prekvapí niečo, na čo už dlhšie čakáš.

Rak

V rodine zavládne príjemné atmosféra, čo ťa posilní a dodá ti silu zdolávať prekážky, ktoré na teba čakajú tento týždeň. Ale hlavu hore, nech sa stane čokoľvek, nádych a výdych, bude to dobré. Po búrke sa vždy ukáže slnko.

Lev

Keď všetko splníš, čo máš, čaká ťa už len zábava a oddych. Nenechaj si nič na poslednú chvíľu. Zbytočne sa tým len vystresuješ. Dobré zorganizovanie úloh ti pomôže všetko zvládnuť na jednotku.

Panna

Pred problémami neutekaj, ale postav sa im. Práve to ťa naučí, ako byť silnejšia a nepodať sa ničomu a nikomu. Tento týždeň máš príležitosť sa to naučiť.

Váhy

Láska dokáže divy a neboj sa jej. To, že ťa niekto sklamal ešte neznamená, že ťa už nečaká nič pekné. Daj tomu šancu aj tento týždeň. Nový postoj ťa môže príjemne prekvapiť.

Škorpión

Ničím zvláštny týždeň, ale aspoň môžeš dobehnúť zameškané a dokončiť všetky veci, ktoré si nestihla. Nevyzerá to, že by ťa mali tento týždeň čakať nejaké hádky.

Strelec

Buď opatrná a pokiaľ nie si si istá, či hovoríš dobre, radšej ostaň ticho a nevyjadruj sa. Niekedy je lepšie ticho, ako slová, ktoré vedia narobiť len šarapatu. Tento týždeň hlavne buď vždy tá, ktorá diplomaticky vyrieši všetky problémy.

Kozorožec

Niekomu sa tu svitá na lepšie časy, čo sa týka lásky. Pozve ťa von? Neboj sa to prijať. Prídeš na nové myšlienky a možno práve on je ten správny. Len daj šancu novým príležitostiam, ktoré ti poskytne tento týždeň.

Vodnár

Plno povinností. Asi tak sa bude ťahať tento týždeň. Ale nevadí, nakoniec to všetko zvládneš a za odmenu si môžeš dopriať relax. Inak nič zlé ťa určite nečaká.

Ryby

Nedaj sa vyprovokovať ničím, čo sa ti stane. Chladná hlava bude kľúčom úspechu. Aj keď to nebude najlepší týždeň, neznamená to, že máš teraz upadať do depresií. Úsmev a všetko bude hneď krajšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy