Týždenný horoskop

Máme tu ďalší týždeň a s ním aj nový týždenný horoskop. Zároveň nás čaká prelom mesiacov a privítame aj december, ktorý so sebou prinesie sviatočnú atmosféru plnú zhonu a stresu.

Na čo všetko by si sa mala pripraviť? Zisti to podľa svojho znamenia zverokruhu.

Aký bude tvoj týždenný horoskop?

Baran

Začiatok týždňa sa bude niesť v príjemnej atmosfére, ale v stredu alebo vo štvrtok to môžu narušiť zdravotné problémy vážnejšieho charakteru. Nič by si preto nemala podceňovať a všímaj si aj varovné signály.

Čo sa týka vzťahov, práve teraz sa ukáže, na koho sa môžeš naozaj spoľahnúť a kto je v tvojom živote len preto, aby sa nepovedalo. V práci alebo škole toho budeš mať veľmi veľa a práve to sa môže podpísať na tvoj zhoršený stav.

Býk

Týždenný horoskop hovorí, že všetko pôjde ako po masle a čaká ťa vydarený týždeň. Pracovné záležitosti urobíš všetky načas, takže ti ostane dosť voľného času aj na seba a svojich blízkych. Využi to a vezmi ich napríklad na vianočné trhy.

Je možné, že do tvojho života vstúpi zvieratko, ktoré bude potrebovať pomoc a ty neodoláš takým krásnym očiam. Je to síce záväzok, ale tvoj život je pripravený na nového člena rodiny. Neboj sa preto ísť do toho.

Denný horoskop
zdroj: Pexels/Humphrey Muleba

Blíženci

V práci už máš síce len posledný mesiac, no práve tento bude najlepší a dostaneš nečakanú finančnú odmenu za tvoju snahu. Za tieto peniaze si môžeš kúpiť niečo, čo naozaj potrebuješ a nemohla si si to dovoliť. Určite ich nemíňaj na zbytočnosti, ktoré by ti priniesli len krátkodobú radosť.

Daj si ale pozor na zákernosť a falošnosť ľudí vo svojom okolí. Keďže budeš mať peniaze nazvyš, niekto ťa môže chcieť využiť. Pokiaľ si slobodná, šťastie sa na teba usmeje ešte aj v tejto oblasti. Pre tie zadané bude panovať vo vzťahu pokoj a harmónia.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy