týždenný horoskop

Strelec

Nemala by si príliš veľa riskovať, hovorí týždenný horoskop. Môže sa stať, že by sa ti to vypomstilo. Radšej sa drž v klasickom režime, aby si vedela, kde sú tvoje hranice. S takýmto prístupom nič nepokazíš a všetci budú spokojní.

V partnerskom vzťahu by si mala úprimne povedať, po čom túžiš. Možno zistíš, že s priateľom nemáte rovnaké sny či ciele do budúcnosti. Ak si single, môžeš rozhodiť siete a niekoho si hľadať. Budeš mať šťastie.

Čo sa týka zdravia, potrápi ťa črevná viróza. Mala by si zvoliť ľahšiu stravu a nejesť neskoro v noci. Nebude ti ťažko a bude sa ti lepšie zaspávať.

Ako komunikovať s partnerom
zdroj: Unsplash/Blake Carpenter

Kozorožec

Môžeš sa radovať. Tento týždeň sa dozvieš novinku, ktorá ťa úprimne poteší a počas nasledujúcich dní budeš mať veselú náladu. V práci ti nebudú prekážať ani náročné úlohy, s ktorými ti v krajnom prípade môžu pomôcť kolegovia.

Vo vzťahu to však také ružové nebude. Po minulom týždni môžeš pocítiť z priateľovej strany chlad a nebudeš vedieť, čo sa deje. Pokiaľ si nezadaná, hviezdy nebudeš mať na svojej strane. Nikoho si nenájdeš.

V oblasti zdravia by si nemala nič podceňovať. Ak budeš cítiť bolesť chrbta, zvoľ ľahké cvičenie každý večer, aby si sa neskôr necítila ako dôchodca.

Ako sa starať o kvety
zdroj: Pexels/Anastasiia Chaikovska

Vodnár

Tvoj týždeň bude plný zmien, ktoré nebudeš mať pod kontrolou. Kvôli tomu sa môžeš cítiť mierne v strese, no nakoniec všetko dobre dopadne. Požiadaj o pomoc priateľov a kolegov, ktorým najviac veríš. Podajú ti pomocnú ruku.

V partnerskom vzťahu by si sa mala viac venovať priateľovi, lebo sa neskôr môže cítiť odstrčený. Ak si single, možno narazíš na niekoho, kto sa ti bude páčiť a preskočí medzi vami iskra.

Tvoje zdravie ťa tiež nesklame. Bude silné a vďaka tomu si budeš môcť dovoliť riskovať. Keď sa na to budeš cítiť, môžeš sa začať chystať na otužovanie v jazere.

Maličkosti, ktoré potešia mužov
zdroj: Unsplash/Samantha Gades

Ryby

Aj keď spravíš pár chýb, všetko sa bude dať napraviť. Týždenný horoskop ti hovorí, že by si sa mala pustiť do projektov, ktoré ti ležia na stole už niekoľko dní. Čím skôr ich urobíš, tým skôr sa ich zbavíš. Nadriadení ťa pochvália.

Vo vzťahu prežiješ romantické dni. Tvoj partner si uvedomí, aký poklad v tebe má a každý deň ti môže prejavovať lásku slovami, no aj skutkami. Pokiaľ si však nezadaná a nikoho nemáš, nečakaj žiadnu lásku.

V oblasti zdravia sa ti bude dariť. Ak budeš mať veľa voľného času, môžeš zájsť na turistiku alebo si môžeš ísť zaplávať. Rozhýbeš celé telo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy