Týždenný horoskop

Je tu opäť pondelok a s ním aj začiatok dní, ktoré môžu byť pre teba plné radosti, starostí, ale možno aj prekvapení. Týždenný horoskop ti prezradí, čo ťa počas nich zrejme čaká a neminie.

November sa už síce blíži ku koncu, no ak si zabudla, čo ti predpovedal veľký mesačný horoskop, môžeš si ho znova prečítať TU.

Prečítaj si týždenný horoskop pre svoje znamenie

Baran

Prvé tri dni v tomto týždni budeš bez nálady a tvoje pracovné tempo bude pod priemerom, no ku koncu týždňa akoby naberieš viac energie a dokonca dobehneš aj zameškané. Vďaka tomu budeš vo veľmi dobrej nálade.

Tú by si mala využiť počas víkendu na stretnutie s priateľmi, s ktorými si sa už dlhšie nevidela. Dobre sa zabavíte a padne ti vhod takéto vypnutie mysle. Ak si single, žiaľ, nový muž sa v tvojom živote ešte neobjaví.

žena v jesenných listoch
zdroj: Pexels/David Geib

Býk

Chrípkové obdobie je v plnom prúde a ty to opäť pocítiš na svojom hrdle. Nezachraňuj to len pastilkami a dopraj si po práci pokojný večer. Našťastie, v nej nebudeš mať žiadne stresy, takže to nebude ťažké.

Byť v pokoji ti pomôže aj partner, ktorý sa o teba postará a užijete si domácu pohodu aj počas víkendu. Ak si nezadaná, tento týždeň nie je ten správny čas na to, aby si naháňala toho pravého. Netlač na pílu.

Blíženci

Ak si sa potešila pri čítaní nadpisu článku, potom si spravila dobre. Práve tebe hviezdy predpovedajú nečakané finančné prilepšenie, ktoré ti takto pred sviatkami naozaj výrazne pomôže. Investuj peniaze však rozumne, aby ti aj niečo ostalo.

Poteší ťa aj to, že ťa s partnerom čaká krásny víkend, ktorý vás spojí ešte viac. Keď po svojom boku chlapa nemáš, nezúfaj, zdá sa, že tvoj čas sa už pomaly, ale isto blíži.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy