týždenný horoskop

Lev

Mala by si popremýšľať nad následkami svojich činov. Ako sa hovorí: „Dvakrát meraj a raz strihaj.“ Niekomu tvoje slová môžu ublížiť. Prípadne, svojimi rozhodnutiami môžeš uškodiť aj sebe.

Kvôli svojej nerozvážnosti ti vo vzťahu s partnerom hrozí hádka. Už dlhšie sa možno zabávaš na jeho účet a to mu na egu nepridáva. Skús ho napríklad pochváliť a objať ho. To ocení viac, ako keď si z neho budeš robiť srandu. Pozor by si si opäť mala dávať aj na prípadné nachladnutie.

Panna

Dostaneš sa do akejsi nostalgie. Možno ti na sociálnych sieťach vyskočí spomienka, ktorá ťa prinúti rozmýšľať nad minulosťou. Ak ale bude spojená s tvojím expartnerom, rýchlo na to zabudni a ani nepomysli nad tým, žeby si sa k nemu vrátila. To neveští nič dobré.

V oblasti lásky ťa čakajú príjemné chvíle v objatí partnera. Pripraví pre teba romantické chvíle, čo bude pre teba prekvapenie, pretože na také veci veľmi nie je. Pozor by si si ale mala na imunitu, pretože je slabá. Do svojej stravy by si možno mala zaradiť ovocie a zeleninu, prípadne si v lekárni kúp nejaké vitamíny a teplo sa obliekaj.

týždenný horoskop
zdroj: Unsplash/Diyar Shahbaz

Váhy

Podľa horoskopu bude pre teba tento týždeň prelomový. Úspešná budeš nielen v práci, ale aj v súkromí. Aj zdravie bude na tvojej strane a nemusíš sa báť žiadnych ochorení.

náš nedávny článok ti povedal, že ak si nezadaná, na začiatku februára môžeš čakať novú lásku. A možno to bude aj ten pravý. Pravdepodobne ho už poznáš a párkrát ste už možno boli spolu na rande. Lásku si vyznáte koncom tohto týždňa a tvoj Valentín bude najkrajší v tvojom živote. Keď si zadaná, čaká ťa láskyplný týždeň.

Škorpión

V práci toho budeš mať celý týždeň viac než dosť a zasahovať ti to bude aj do súkromia. Možno ti to naruší vzťah s partnerom, pretože nebude celkom v pohode s tým, že si prácu berieš aj domov. Ty to však chceš všetko stihnúť a odovzdať všetky projekty včas a kvôli tomu sa možno aj pohádate. Nebude ťa totiž chápať.

Aj na teba toho bude veľa, čo sa odzrkadlí na tvojom zdraví. Uprostred týždňa ochorieš a na vine bude práve to, že si to prehnala s prácou. Dáš za pravdu aj partnerovi. Skús sľúbiť nielen jemu, ale aj sebe, že už nikdy pre teba nebude dôležitejšie nič, okrem tvojho zdravia a jeho.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy