Žena s krátkymi vlasmi
Pexels/Rio Kuncoro

Posledný aprílový týždeň bude turbulentný. Ak si zvedavá, čo si pre teba pripravilo znamenie, pusti sa do čítania týždenného horoskopu.

Baran

Mala by si si viac veriť. Posledné dni ti ukazujú, že máš byť na čo hrdá. Už viac sa neskrývaj a ukáž svoj talent v práci, no aj v súkromnom živote. Vďaka tomu si užiješ posledné dni mesiaca.

V partnerskom vzťahu by si mala hovoriť partnerovi pravdu. Zatajovanie a klamstvá by neboli vhodné. Pokiaľ si single a nikoho nemáš, zameraj sa na svoje vnútorné šťastie.

Čo sa týka oblasti zdravia, mala by si dbať na kvalitný spánok. Spi každú noc minimálne 7-8 hodín, aby si bola odpočinutá a mala veľa energie.

Býk

Posledný aprílový týždeň bude náročný, no určite ho zvládneš bez žiadnych následkov. Sústreď sa najmä na prácu, aby si na konci mesiaca nemala veľa úloh a povinností. V rodinnom živote zavládne pokojná atmosféra.

Vo vzťahu buď menej tvrdohlavá, ale viac otvorená. Partner sa tomu poteší a ty dostaneš presne to, o čo si povieš. Ak si nezadaná, možno stretneš novú známosť.

Tvoja imunita na tom bude dobre. Avšak, nemala by si sa prejedať, inak ti bude ťažko a nespala by si dobre. Snaž sa jesť maximálne 2 hodiny pred spaním.

Blíženci

Celý týždeň budeš mať veľa energie. Priprav sa však na to, že budeš mať aj veľa povinností, s ktorými si nebudeš vedieť poradiť. Môžeš sa ocitnúť v časovom sklze, preto by si nemala byť lenivou, ale pracovitou.

V partnerskom vzťahu by si mala prestať súdiť priateľa za jeho minulosť. Čo bolo, to bolo, už to nezmeníš. Keď si single, nikto nový ti do života nepríde.

V oblasti zdravia by si si mala dávať pozor na alergény, ktoré ti môžu podráždiť pokožku. Stravuj sa len pomocou potravín, ktoré sú bezpečné a nehrozí pri nich riziko.

Rak

Tvoj týždeň sa vyvinie celkom dobre, no daj si pozor na to, aby si nikoho neurazila. Veľmi ľahko by si mohla prísť o priateľov, ktorí ťa považovali za dobrého človeka. Neber to na ľahkú váhu.

Vo vzťahu by si sa mala viac venovať priateľovi a nebyť závislá na telefóne. Ocení to a bude ťa milovať ešte viac. Pokiaľ si single a nikoho nemáš, choď sa socializovať do mesta.

Tvoje zdravie na tom bude fajn, ale celý týždeň sa budeš cítiť bez energie. Mala by si konzumovať viac sacharidov a piť viac čistej vody.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy