týždenný horoskop

Strelec

Time management je niečo, na čom by si mala popracovať, inak nebudeš nič stíhať. Kvôli tomu budeš v strese, nebudeš môcť spať a tvoja podráždenosť negatívne ovplyvní aj vzťahy s priateľom či rodinou. A to je asi to posledné, čo chceš.

Skús trochu meditácie alebo si pozri naše tipy, ako zvýšiť svoju produktivitu. Ak sa ti to podarí, máš pred sebou nikým a ničím nerušený víkend, aký si už dlho nezažila. Zišla by sa ti prechádzka alebo nejaký výlet do prírody. Tam prídeš na nové myšlienky.

Kozorožec

Dávaj si pozor na to, čo zješ. Nielen, že to ovplyvní tvoje trávenie, ale má to vplyv aj na stav pokožky. Ak ťa dlhšie trápia vyrážky a nevieš z čoho, mala by si zájsť za lekárom. Možno máš alergiu na nejakú potravinu a ani o tom nevieš.

Problémy so zdravím vykompenzuje príjemný týždeň s partnerom. Bude k tebe milý a pozorný a nie iba preto, že od teba niečo bude chcieť. Uvedomí si, čo všetko robíš a že je toho na teba priveľa. Pomôže ti aj s domácimi prácami. V práci bude tiež všetko v pohode.

Vodnár

Týždenný horoskop ti radí, aby si trochu zrýchlila tempo. Kým ostatní sa musia naučiť zvoľniť, ty máš pocit, že máš na všetko čas a kvôli tomu sa ti kopia povinnosti. Ak budeš zase meškať na stretnutie so šéfom alebo aj kamošmi, už sa asi naozaj nahnevajú.

Ak sa trochu nerozhýbeš, budeš musieť pracovať aj počas víkendu. Keďže je koniec mesiaca, musíš splniť všetky zadania. Vyzbroj sa preto dávkou kofeínu a pokojne si dopraj aj obľúbený koláč. Je to niečo, čo budeš potrebovať.

Ryby

Tvoj týždenný horoskop hovorí jasnou rečou – užívaj si každý jeden moment, kým môžeš. Už čoskoro ťa čaká negatívna a smutná správa, prípadne problémy so zdravím. Snaž sa na to nemyslieť, aby si si to neprivolala ešte skôr.

Urobte si s kamošmi herný alebo filmový večer, prípadne vyraz s frajerom na romantickú večeru do mesta. Snaž sa robiť veci, ktoré bežne nerobíš, aby bol tento týždeň špeciálny. Daj si ale pozor na alkohol, aby si to s ním neprehnala. V práci sa ti podarí všetko, na čo siahneš.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy