týždenný horoskop

Lev

Tento týždeň budeš zavalená povinnosťami, preto by si si v tom mala nájsť nejaký systém. Ak môžeš, požiadaj niekoho o pomoc a niektoré úlohy deleguj aj na iných. Pozor aj na migrény a časté bolesti hlavy.

Vo vzťahu to môže mierne škrípať, preto by ste si mali vyhradiť aspoň jeden večer pre seba. Tvoj partner totiž začína mať pocit, že sa mu dostatočne nevenuješ a vždy uprednostníš niečo alebo niekoho iného. Ak si single, ostane to tak aj naďalej, teraz nie si pripravená riešiť nové vzťahy.

Panna

Stojíš pred výzvou alebo neľahkým rozhodovaním a nevieš, čo urobiť, aby si to neskôr neľutovala. Zváž všetky plusy a mínusy, ktoré sa s touto novou etapou viažu a až tak urob definitívne rozhodnutie. Nerob nič unáhlene.

Nezabúdaj na dopĺňanie vitamínov, ktoré potrebuješ hlavne v sychravom počasí. Urob si radosť a kúp si nejaký jesenný kúsok, ktorý si zahliadla v obchode. Je dôležité vedieť sa potešiť aj v bežný deň. Takto môžeš prekvapiť aj svoju polovičku.

Žena sa široko usmieva
zdroj: Pexels/Alvin

Váhy

Vyhraď si tento týždeň na upratovanie. Stále to odkladáš a doma sa ti kopí pekný neporiadok. Rob to postupne počas týždňa a každý deň urob niečo, aby si tým nezabila celý víkend. Počas soboty by si mohla vyraziť niekam s kamošmi, rodinou alebo priateľom. Dobre ti to padne.

V práci sa snaž dodržiavať všetky termíny, pretože šéf ťa bude kontrolovať. Ak bude mať dôvod na kritiku, určite sa jej dočkáš. Preto sa snaž chodiť do postele načas, aby si nebola cez deň unavená a podala dobrý výkon.

Škorpión

Čo keby si tento týždeň urobila niečo nezištné a pomohla niekomu? Budeš sa cítiť oveľa lepšie. Venuj napríklad oblečenie, ktoré už nenosíš alebo sa staň dobrovoľníčkou v nejakom projekte. V najbližších dňoch môžeš stretnúť nových kamarátov alebo lásku, tak možno to s tým súvisí.

Celkovo sa ti bude dariť, všetky povinnosti splníš načas a so zdravím to bude tiež v poriadku. Ako odmenu si môžeš dopriať horúci kúpeľ alebo návštevu wellness centra. Ak máš priateľa, rozhodne zober aj jeho.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy