Víkend je vždy taký krátky, zatiaľ čo v týždni máme pocit, že tie dni trvajú niekoľko rokov. Ak si zvedavá, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie, čítaj ďalej. Dozvieš sa to v horoskope od 20.9. do 26.9.

Baran

Tento týždeň budeš musieť urobiť jedno dôležité rozhodnutie, ktoré ovplyvní tvoj život. Mala by si si ho dobre premyslieť, pretože tvoje posledné slovo bude mať obrovskú váhu.

Problémy ťa nečakajú takmer žiadne, avšak ku koncu týždňa ťa môžu dostihnúť hádky. Nevystavuj sa zbytočnému stresu, pretože ťa to môže stáť dobrú náladu.

Býk

Nemala by si sa obávať zmeny, ktorú ti prinesie tvoja práca. Ak budeš na vážkach, neboj sa a choď do toho, pretože si po tom dlho túžila.

V strede týždňa ťa môže čakať ľahký flirt, ktorý možno skončí milovaním, avšak nečakaj z toho niečo viac. Na to, aby si si našla vzťah, potrebuješ hlbšie záujmy a nie len nezáväzné komunikovanie.

Blíženci

Tento týždeň bude priaznivý na to, aby si sa vrhla do práce s plným nasadením. A keď si teraz oddychovala, veríme, že to pôjde ľahšie.

No nemala by si sa moc presiľovať, pretože ťa môže ku koncu týždňa skoliť chrípka. Dávaj si pozor na svoju imunitu, pi teplé čaje a dobre sa obliekaj. Počasie vie byť veľmi zradné.

Rak

Tebe tento týždeň dopraje ideálny čas na to, aby si sa zoznámila s niekým novým. Priatelia ťa pozvú cez víkend na svadbu, preto by si nemala otáľať a niečo so sebou robiť.

Možno práve tam stretneš niekoho, z koho sa „vykľuje“ tvoja spriaznená duša. Nemusí to byť ten najkrajší muž v miestnosti, no hlavne že bude za najkrajšiu považovať teba.

Lev

Začiatok týždňa budeš niesť ťažko, pretože sa s tebou môže rozísť priateľ. Nemali by ste mať pred sebou tajnosti, pretože sa to nevypláca. S úprimnosťou zájdeš oveľa ďalej, než s klamstvami a zatajovaním.

V práci pôjde všetko ľahko, nebudeš mať veľa povinností, a tak ti zostane poobede dosť energie na to, aby si išla cez týždeň cvičiť.

Panna

Máš pred sebou náročný týždeň. Čaká ťa sťahovanie a mnoho ďalších vecí. Daj si pozor na to, aby si si neublížila, pretože sa to môže ľahko stať.

Vždy po práci by si si mala nájsť pár minút na prechádzku po čerstvom vzduchu a taktiež by si tento týždeň mala variť iba zdravé večere. Tvoje telo sa ti odvďačí a budeš mať oveľa viac sily, než by si predpokladala.

Váhy

Začiatok týždňa nebudeš mať priaznivý, pretože budeš pociťovať mierne nachladnutie. Pár dní dovolenky by ti prospelo, pretože nás čakajú chladné a veterné dni.

Nemala by si sa moc namáhať, pretože sa ťa chrípka môže držať dobré dva týždne. V láske sa nič nezmení – pokiaľ si zadaná, tvoj priateľ bude láskavý a starostlivý.

Škorpión

Tvoj týždeň bude plný stresov a zhonov. Avšak, ak ho prežiješ, zistíš, že je v tebe oveľa viac, než si si myslela. Daj si pozor na to, aby si pila dostatok tekutín, pretože ťa z toľkých povinností môže rozbolieť hlava.

Ak si single, tento týždeň máš ideálny na to, aby si spoznala niekoho nového, z koho sa ti podlomia kolená.

Strelec

S partnerom sa tento týždeň nebudete vedieť pozhovárať, čo sa odrazí aj na tvojej nálade. Celý týždeň budeš smutná, pochmúrna a s každým sa budeš chcieť hádať.

Vyriešte si to čo najskôr, pretože to nevyzerá dobre. Mohlo by to vášmu vzťahu uškodiť a nepekne ho rozbiť. V práci sa ti bude dariť, pretože budeš všetko stíhať a úlohy odovzdáš načas.

Kozorožec

Už dlhšie máš pocit, že ti chýba pohyb. Tento týždeň to môžeš napraviť, pretože je ideálny čas na to, aby si začala chodiť na tréningy. Vďaka nim sa ti vylepší postava, zlepší kondícia a odbúraš si množstvo stresov, ktoré máš z práce.

V súkromnom živote sa možno nepohodneš s mamou alebo otcom, no neexistuje nič, čo by dobré jedlo nevedelo napraviť.

Vodnár

Počas tohto týždňa si uvedomíš, že ti v živote nič nechýba. Začneš ďakovať aj za maličkosti, pretože pochopíš, že nie sú samozrejmosť. Budeš mať dosť času na to, aby si sa venovala všetkým ľuďom, ktorých v živote máš.

Tvoja rodina bude v nemom úžasne a partnerovi sa to bude páčiť. Konečne nadobudne pocit, že je pre teba dôležitý a nebude sa trápiť.

Ryby

Tvoj pracovný týždeň naruší správa o rozchode, ktorý ťa rozhodí. Môže byť tvoj, no taktiež sa rozchod môže prihodiť tvojej najlepšej kamarátke. Keďže si empatická, zraní ťa to rovnako.

Avšak, otvoria sa ti ďalšie dvere do sveta, ktoré by si bez toho nezískala. Koncom týždňa ťa čaká ponuka, ktorá sa neodmieta, preto ju musíš prijať a užiť si ju.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.