Photo by Niki Sanders on Unsplash

Toto ťa čaká podľa predpovede anjelov tento týždeň od 23.11. do 29.11.2020.

Kvalitný spánok je pre mnohých čím ďalej tým viac len zbožným prianím. V tieto dni vašu rovnováhu rozladí problém so spánkom, nespavosťou a prílišnou únavou. Dôvodom môže byť stres a neschopnosť takpovediac vypnúť prúd myšlienok. Naozaj, dnes je ťažké večer len tak vypnúť hlavu a jednoducho zaspať. Ak ste už vyskúšali všetko možné, skúste sa vrátiť k všeobecne známym radám. Určite si medzi nimi nájdete tú pravú, ktorá vám pomôže vaše myšlienky ukľudniť. Môžete vyskúšať aj bylinkové čaje či šport, pri ktorom si vyčistíte myseľ.

V práci budú aj tento týždeň pretrvávať nepríjemné pocity stagnácie. Nespokojnosť, či až žiaľ vám môže trochu ovplyvniť úsudok. To je dôvod, prečo by ste to rozhodne nemali nechať tak. Možno je pravý čas na pár dní dovolenky, oddychu… pokojne tento čas strávte aj doma, no naplňte ho aktivitami, ktoré vás uvoľnia. Skúste maľovať, čítať či len tak počúvať príjemnú hudbu. Niekomu napríklad pomáha aj premiestnenie nábytku, či menšie zmeny v byte. Zmena vás môže inšpirovať.

Ukončili ste vzťah, ktorý nefungoval a len vás trápil. A teraz prichádzajú pochybnosti, vracajú sa vám všetky príjemné a pekné spomienky… nenechajte sa zlákať. Je prirodzené, že nie všetko bolo zlé. Dívajte sa na svoj predošlý vzťah s nadhľadom. Aj keď v ňom bolo množstvo pekných chvíľ, neznamená to, že to bola tá správna cesta pre vás dvoch. Snažte sa vidieť všetky aspekty a nepresviedčať sa o tom, že to možno bude fungovať. Je čas nechať to ísť, odpútajte sa od bývalého partnera a začnite sa venovať viac sebe.

Láska voči sebe: Tento týždeň si viac všímajte signály svojho tela. Nenastali zmeny, ktoré vás negatívne ovplyvňujú? Je všetko v najlepšom poriadku? Rada pre vás, skúste lekársku prehliadku. Je predsa lepšie predchádzať problémom, než potom zachraňovať situáciu. Aj toto je jedna z foriem sebalásky.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy